Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 84
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1595906
30494
300
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
1986. "Gróf Széchenyi István / Magyar Hitel Bank Rt." jelzett Ag emlékérem (34,43g/0.835/42mm) T:2 (PP) 1581211
30495
300
Numizmatika
1986. "725 éves város Sátoraljaújhely - 1261-1986" mázas kerámia plakett (103x142mm) T:1-,2 1610438
30496
300
Numizmatika
1989. "Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar! - A mártírok emlékére, akik példát mutattak hazaszeretetből, akik életüket adták a hazáért és a szabadságért" aranyozott fém emlékérem tokban (65mm) T:PP ujjlenyomat 1512353
30497
300
100
Numizmatika
1993. "Nagykőrös 625 éves" aranyozott Br emlékérem tokban (42mm) T:2(PP) 1609310
30498
300
Numizmatika
1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993 szeptember 4." ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:2 1607995
30499
300
Numizmatika
1994. "Diákolimpia '94 - Magyar Diáksport Szövetség / Magyar Köztársaság" fém emlékérem füllel. Szign.: TB(?) (60mm) T:2(P) ujjlenyomat, karc, ph. 1606502
30500
300
Numizmatika
1994. "A remény kapujában 1989. XI. II. - Zugliget" ezüstözött fém (42mm) T:1- patina 1610446
30501
300
Numizmatika
1996. "Árpád Nagyfejedelem / Országos Erdészeti Egyesület 1866-1996" ezüstözött fém emlékérem (43mm) T:1- patina 1594207
30502
300
Numizmatika
1996. "Millecentenárium - Magyarország ezeregyszáz éves" jelzett Ag emlékérem (6g/0.835/27mm) T:2 1606509
30503
300
Numizmatika
1996. "Nagykanizsa-A honfoglalás emlékére" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:1(PP) patina 1606513
30504
300
Numizmatika
1996. "Nagykanizsa-A honfoglalás emlékére" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1(PP) 1606511
30505
300
Numizmatika
1996. "A Honfoglalás emlékére / Honteremtő hadjáratok" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1 (PP) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft