Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 84
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1528841
30470
300
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Rajki László (1939- ) 1987. "Dr. Kaáli Nagy Géza biológiai tehetségtámogató díj - Táncsics Gimnázium Orosháza" Br plakett (92mm) T:1-,2 kis öntési hiba 1606517
30471
300
Numizmatika
Renner Kálmán (1927-1994) 1989. "Szigetvár ostroma 1566" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1- 1583138
30472
300
Numizmatika
Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Átalános Kiállítás Budapesten - 1885 / Az Érdem Jeléül" névre szóló Br emlékérem (65mm) T:2,2- 1609627
30473
300
5500
Numizmatika
Szentgyörgyi István (1881-1939) 1920. "A fekete lovas írójának, Herczeg Ferencnek, a bánáti svábság nagy fiának" Br plakett (80x46mm) T:2 1608417
30474
300
Numizmatika
Szentirmai Zoltán (1941-) (?) 1998. "Athletics European Championships in Budapest (Atlétika Európa-bajnokság Budapesten)" Br plakett (60mm) T:2 1444937
30475
300
Numizmatika
Szolláth György (1927-) / Vadász György 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" Ag és Br emlékérem pár (34,9g/0.640/42,5mm) T:1,1- 1453461
30476
300
Numizmatika
Vígh Tamás (1926-2010) 1992. "József Attila-díj" Br plakett (260g/80mm) T:2 apró ph. / Hungary 1992. "József Attila-díj" Literature Award, Br plaque. Sign.: Tamás Vígh (260g/80mm) C:XF tiny edge error 1564580
30477
300
Numizmatika
1894. "Kossuth Lajos / Dicső korszak lánglelkű alkotója" ezüstözött fém emlékmedál modern szalagon (34mm) T:3,3- patina, hiányzó szalagkarika 1608898
30478
300
Numizmatika
1896. "Magyarország ezeréves fennállása és Ős Budavára emlékére - 1896 / 1687" fém emlékérem füllel (29,5mm) T:2,2- ph. 1608323
30479
300
Numizmatika
1907. "Egyetértés Sport Club" fém emlékérem, "STICHT" gyártói jelzéssel (30mm) T:2 patina 1608333
30480
300
Numizmatika
1907. "M.U.Sz. (Magyar Úszó Szövetség)" fém emlékérem (39mm) T:2,2- patina 1610265
30481
300
Numizmatika
1930. "II. Ottó Magyarország örökös királya / Bizalmam az ősi erényben" Br emlékérem (32mm) T:2- ph. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft