Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 84
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1564328
30458
300
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Lapis András (1942-) DN "Szeged / Szeged Tourist" Br emlékérem (42mm) + DN "Szeged Tourist - Idegenforgalmi Hivatal / Ópusztaszer 896" Br emlékérem. Szign.:SP (42mm) T:1-,2 1609696
30459
300
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1- (PP) 1444854
30460
300
Numizmatika
Ligeti Erika (1934-2004) 1973. "MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád" Ag és Br emlékérem pár (25,24g/0.800/42,5mm) T:1- kis patina 1605703
30461
300
Numizmatika
Ligeti Miklós (1871-1944) ~1928. "Dessewffy Aurél" kétoldalas Br plakett. "AURELIUS E COM. DESSEWFFY 1846-1928 / IN MEMORIAM JUDICIUS CURIAE AURELII E COM. DESSEWFFY DE ARCA REI AGRARIAE IN HUNGARIA MVTVIS PROMOVENDAR PRAESIDIS PER XXXXIIII ANNOS OPTIME MERITIT" (60mm) T:2 1606505
30462
300
Numizmatika
Lugossy László (1944-) DN "Veszprém a királynék városa / Sigillum Civitatis Vesprimensis" fém emlékérem T:2 patina 1455182
30463
300
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1976. "Rákóczi Ferenc / 1676-1976" Ag és Br emlékérem pár (25,26g/0.800/42,5mm) T:1- 1444876
30464
300
Numizmatika
Nagy István (1920-) 1975. "MÉE 6. Vándorgyűlése - Szolnok" Ag és Br emlékérem pár (25,5g/0.800/42,5mm) T:1,1- 1547456
30465
300
Numizmatika
Nagy József (1931-) 1984. "22. Országos Ifjúsági Bélyegkiállítás - Nagykanizsa" kerámia plakett falapra ragasztva, a fatalp hátulján lyuk a felfüggesztéshez (plakett ~110mm, falap 129mm) T:2 1605680
30466
300
Numizmatika
Nemes György (1885-1958) 1926. "1901 Magyar Labdarúgók Szövetsége 1926" Br emlékplakett tokban, hátoldalon gravírozva (80mm) T:2 ph. 1606519
30467
300
2200
Numizmatika
Pataky Béla (1932-) 1979. "Zsanai gázkitörés" kétoldalas Br érem, eredeti tokban (70mm) T:1 1455197
30468
300
Numizmatika
Peternák Gusztáv (1928-) 1988. "MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis" Ag és Br emlékérem pár (25,41g/0.800/42,5mm) T:1-,2 kis patina, kis ph. 1453460
30469
300
Numizmatika
Pető Hunor (1968- ) 2005- "Szépirodalmi Figyelő-díj" Br plakett, eredeti dísztokban (172g/71mm) T:2 fo. / Hungary 2005- "Szépirodalmi Figyelő-díj" Literature Award, Br plaque in original case. Sign.: Hunor Pető (172g/71mm) C:XF spotted Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft