https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 84

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Lapis András (1942-) DN Szeged / Szeged Tourist Br emlékérem (42mm) + DN Szeged Tourist - Idegenforgalmi Hivatal / Ópusztaszer 896 Br emlékérem. Szign.:SP (42mm) T:1-,2
30458.

Lapis András (1942-) DN "Szeged / Szeged Tourist" Br emlékérem (42mm) + DN "Szeged Tourist - Idegenforgalmi Hivatal / Ópusztaszer 896" Br emlékérem. Szign.:SP (42mm) T:1-,2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Lebó Ferenc (1960-) 1992. László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1- (PP)
30459.

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1- (PP)

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
2
Ligeti Erika (1934-2004) 1973. MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád Ag és Br emlékérem pár (25,24g/0.800/42,5mm) T:1- kis patina
30460.

Ligeti Erika (1934-2004) 1973. "MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád" Ag és Br emlékérem pár (25,24g/0.800/42,5mm) T:1- kis patina

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
2
Ligeti Miklós (1871-1944) ~1928. Dessewffy Aurél kétoldalas Br plakett. AURELIUS E COM. DESSEWFFY 1846-1928 / IN MEMORIAM JUDICIUS CURIAE AURELII E COM. DESSEWFFY DE ARCA REI AGRARIAE IN HUNGARIA MVTVIS PROMOVENDAR PRAESIDIS PER XXXXIIII ANNOS OPTIME MERITIT (60mm) T:2
30461.

Ligeti Miklós (1871-1944) ~1928. "Dessewffy Aurél" kétoldalas Br plakett. "AURELIUS E COM. DESSEWFFY 1846-1928 / IN MEMORIAM JUDICIUS CURIAE AURELII E COM. DESSEWFFY DE ARCA REI AGRARIAE IN HUNGARIA MVTVIS PROMOVENDAR PRAESIDIS PER XXXXIIII ANNOS OPTIME MERITIT" (60mm) T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Lugossy László (1944-) DN Veszprém a királynék városa / Sigillum Civitatis Vesprimensis fém emlékérem T:2 patina
30462.

Lugossy László (1944-) DN "Veszprém a királynék városa / Sigillum Civitatis Vesprimensis" fém emlékérem T:2 patina

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Madarassy Walter (1909-1994) 1976. Rákóczi Ferenc / 1676-1976 Ag és Br emlékérem pár (25,26g/0.800/42,5mm) T:1-
30463.

Madarassy Walter (1909-1994) 1976. "Rákóczi Ferenc / 1676-1976" Ag és Br emlékérem pár (25,26g/0.800/42,5mm) T:1-

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
3
Nagy István (1920-) 1975. MÉE 6. Vándorgyűlése - Szolnok Ag és Br emlékérem pár (25,5g/0.800/42,5mm) T:1,1-
30464.

Nagy István (1920-) 1975. "MÉE 6. Vándorgyűlése - Szolnok" Ag és Br emlékérem pár (25,5g/0.800/42,5mm) T:1,1-

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
2
Nagy József (1931-) 1984. 22. Országos Ifjúsági Bélyegkiállítás - Nagykanizsa kerámia plakett falapra ragasztva, a fatalp hátulján lyuk a felfüggesztéshez (plakett ~110mm, falap 129mm) T:2
30465.

Nagy József (1931-) 1984. "22. Országos Ifjúsági Bélyegkiállítás - Nagykanizsa" kerámia plakett falapra ragasztva, a fatalp hátulján lyuk a felfüggesztéshez (plakett ~110mm, falap 129mm) T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Nemes György (1885-1958) 1926. 1901 Magyar Labdarúgók Szövetsége 1926 Br emlékplakett tokban, hátoldalon gravírozva (80mm) T:2 ph.
30466.

Nemes György (1885-1958) 1926. "1901 Magyar Labdarúgók Szövetsége 1926" Br emlékplakett tokban, hátoldalon gravírozva (80mm) T:2 ph.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
2
Pataky Béla (1932-) 1979. Zsanai gázkitörés kétoldalas Br érem, eredeti tokban (70mm) T:1
30467.

Pataky Béla (1932-) 1979. "Zsanai gázkitörés" kétoldalas Br érem, eredeti tokban (70mm) T:1

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
1
Peternák Gusztáv (1928-) 1988. MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis Ag és Br emlékérem pár (25,41g/0.800/42,5mm) T:1-,2 kis patina, kis ph.
30468.

Peternák Gusztáv (1928-) 1988. "MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis" Ag és Br emlékérem pár (25,41g/0.800/42,5mm) T:1-,2 kis patina, kis ph.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Pető Hunor (1968- ) 2005- Szépirodalmi Figyelő-díj Br plakett, eredeti dísztokban (172g/71mm) T:2 fo. / Hungary 2005- Szépirodalmi Figyelő-díj Literature Award, Br plaque in original case. Sign.: Hunor Pető (172g/71mm) C:XF spotted
30469.

Pető Hunor (1968- ) 2005- "Szépirodalmi Figyelő-díj" Br plakett, eredeti dísztokban (172g/71mm) T:2 fo. / Hungary 2005- "Szépirodalmi Figyelő-díj" Literature Award, Br plaque in original case. Sign.: Hunor Pető (172g/71mm) C:XF spotted

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz