Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 84
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1444942
30446
300
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna" Ag és Br emlékérem pár (34,59g/0.640/42,5mm) T:1,1- apró patina 1455057
30447
300
Numizmatika
Képíró Zoltán (1944-1981) 1973. MÉE Budapest "Kaposvár Centenáriuma" Ag és Br emlékérem pár (25,03g/0.800/42,5mm) T:1,1- apró ph. 1444895
30448
300
Numizmatika
Képíró Zoltán (1944-1981) 1977. "MÉE VIII. Vándorgyűlése - Eger / Dobó István" Ag és Br emlékérem pár (25,1g/0.800/42,5mm) T:1,1- 1564405
30449
300
Numizmatika
Képíró Zoltán (1944-1981) 1979. "MÉE Keszthely - X. Vándorgyűlés-Goldmark Károly" Br emlékérem (42,5mm) + DN "Keszthely" Br emlékérem (32mm) T:2,2- patina 1444933
30450
300
Numizmatika
Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. "MÉE X. Vándorgyűlése - Keszthely / Goldmark Károly" Ag és Br emlékérem pár (28,10g/0.640/42,5mm) T:1,1- 1610452
30451
300
Numizmatika
Kiss György (1943-2016) 1991. "II. János Pál pápa látogatása Magyarországon - Esztergom / Budapest, Pécs, Szombathely, Esztergom, Debrecen, Máriapócs" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1(PP) ujjlenyomat 1610465
30452
300
Numizmatika
Kiss György (1943-) 1991. "II. János Pál látogatása hazánkban" Br emlékérem (42,5mm) T:1 1577647
30453
300
Numizmatika
Kiss György (1943-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása hazánkban" jelzett Ag emlékérem tokban (31,12g/0.999/42mm) T:1(PP) patina 1574781
30454
300
Numizmatika
Kiss István (1927-) 1978. Nagyméretű, honvédet és munkásokat ábrázoló Br plakett (129x303mm) eredeti dísztokban, beleragasztott táblán "Emlékül a Magyar Néphadsereg Művelődési Háza új épületéhez nyújtott segítségéért" T:1 1608011
30455
300
Numizmatika
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Van Gogh" Br emlékérem (60mm) T:2 ph., fo. 1591118
30456
300
Numizmatika
Klaudinyi László (1904-1984) 1939. "Postás Sportegyesület 1899-1939" Br emlékérem (40mm) T:2 ragasztásnyom 1579811
30457
300
4800
Numizmatika
Lantos Györgyi (1953-) 1988. "MÉE-MNT XVIII. Vándorgyűlés / Türr István" peremén jelzett Ag emlékérem (35,82g/0.835/42,5mm) T:1(PP) fo.
Adamo BA3 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft