Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 91
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1592139
30974
300
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1943. "O.M.K.SZ. (Országos Magyar Kajak Szövetség) / Kajak Sportunkért Kifejtett Lelkes Munkásságáért 1943." ezüstözött, részben zománcozott fém emlékérem, "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel, eredeti "BERÁN NÁNDOR" dísztokban (46mm) T:2 1609462
30975
300
Numizmatika
~1950. 5db klf kerékpáros díjérem, közte "Törekvés S.E." és "Előre S.E." T:2,2- aranyozás és ezüstözés kopott, patina 1557547
30976
300
500
Numizmatika
1951. "Közbiztonsági Érem" arany fokozata a rendőrség tagjai részére, Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban T:1-,2 1609445
30977
300
Numizmatika
1952. "Előre S.E." Br úszó díjérem füllel (3x) egyik ezüstözött (40mm) T:2,2- kopott ezüstözés, patina 1605083
30978
300
Numizmatika
1954. "Magyar Népköztársaság Bajnokságai / OTSB - C10 1000 M. FFI. III." Br díjérem fém mellszalagon, eredeti tokban (30mm) T:2 1606065
30979
300
Numizmatika
1954. "Budapest 1954" Magyarország-Anglia 6:3 futball mérkőzés visszavágójára (2xklf) festett fém kitűző (22x12mm/21mm) T:2 1607344
30980
300
Numizmatika
~1960-1970. "Kohó és Gépipari Minisztérium Törzsgárda 5 év" aranyozott és zománcozott jelvény műanyag tokban T:1- 1605879
30981
300
Numizmatika
~1960-1970. "Óragyár" zománcozott fém kitűző T:2 1582585
30982
300
Numizmatika
~1960-1970. "MiG-21" zománcozott jelvény (22mm) T:2 1531361
30983
300
100
Numizmatika
~1960-1970. "Munkásőr" Br kitüntetés, szalagon + "Munkásőr" fém jelvény (35x35mm) T:2,2- 1460533
30984
300
100
Numizmatika
1962. "Budapesti Atlétikai Bajnokság - III. helyezés" Br díjérem mellszalagon (39,5mm) T:2- 1606767
30985
300
Numizmatika
~1963. "Budapesti Elektromos Művek" zománcozott kitűző (20mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft