https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 80

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Divéky Adorján, Fügedi Erik, Gogolák Lajos, Gunda Béla, Hadrovics László, Kniezsa István, Lukinich Imre, Thim József, Trócsányi Zoltán, Zsirai Miklós: A magyarság és a szlávok. Szerk.: Szekfű Gyula. Budapest, 1942, Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Bölcsészeti Karának Magyarságtudományi Intézete-Franklin-Társulat Magyar Irodalmi Intézet és Könyvnyomda, 278+1 p.+4 térkép +2 t. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborító kissé viseltes, javított, de belül szép állapotban.
15167.

Divéky Adorján, Fügedi Erik, Gogolák Lajos, Gunda Béla, Hadrovics László, Kniezsa István, Lukinich Imre, Thim József, Trócsányi Zoltán, Zsirai Miklós: A magyarság és a szlávok. Szerk.: Szekfű Gyula. Budapest, 1942, Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Bölcsészeti Karának Magyarságtudományi Intézete-Franklin-Társulat Magyar Irodalmi Intézet és Könyvnyomda, 278+1 p.+4 térkép +2 t. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborító kissé viseltes, javított, de belül szép állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Póka-Pivny Béla: Csonkafranciaország két integritási harca és Szent Jeanne DArc. A nemzeti feltámadás útjai. Magyar Külügyi Társaság. Pécs, 1930, Dunántúl Egyetmi Nyomda. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
15168.

Dr. Póka-Pivny Béla: Csonkafranciaország két integritási harca és Szent Jeanne D'Arc. A nemzeti feltámadás útjai. Magyar Külügyi Társaság. Pécs, 1930, Dunántúl Egyetmi Nyomda. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Kim Ir Szen elvtárs forradalmi tevékénységének története. Phenjan, 1971, Idegennyelvű Kiadó. Kiadói műbőr-kötés, fekete-fehér fotókkal. Jó állapotban.
15169.

Kim Ir Szen elvtárs forradalmi tevékénységének története. Phenjan, 1971, Idegennyelvű Kiadó. Kiadói műbőr-kötés, fekete-fehér fotókkal. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Gotaisches genealogisches Taschenbuch der gräflichen häuser aus das Jahr 1860. Gotha, 1860, Justus Perthes, 996 p. 33. évfolyam. Kiadói egészvászon kötés. Német nyelvű genealógiai munka, az elülső kötéstábla elvált a gerincnél. / Linen-binding, in german language. The cover is damaged.
15170.

Gotaisches genealogisches Taschenbuch der gräflichen häuser aus das Jahr 1860. Gotha, 1860, Justus Perthes, 996 p. 33. évfolyam. Kiadói egészvászon kötés. Német nyelvű genealógiai munka, az elülső kötéstábla elvált a gerincnél. / Linen-binding, in german language. The cover is damaged.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Kerékgyártó Árpád: Magyarország emléknapjai. Bp., 1987, Könyvértékesítő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés.
15171.

Kerékgyártó Árpád: Magyarország emléknapjai. Bp., 1987, Könyvértékesítő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Notter Antal: A Szent István Társulat Története. Bp., 1904, Szent István Társulat. Átkötött műbőr-kötés, az átkötéshez a címlapot felhasználták, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével. Jó állapotban.
15172.

Dr. Notter Antal: A Szent István Társulat Története. Bp., 1904, Szent István Társulat. Átkötött műbőr-kötés, az átkötéshez a címlapot felhasználták, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Napóleon önéletírása. Bp., 1992, Szépia. Kiadói rézplakettel illusztrált velúrkötés, kiadói karton-tokban. Reprint kiadás.
15173.

Napóleon önéletírása. Bp., 1992, Szépia. Kiadói rézplakettel illusztrált velúrkötés, kiadói karton-tokban. Reprint kiadás.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Heltai Gáspár: Magyar Krónika. I. Nyomtattatott Kolozsvárott 1574-ben. Most pedig újonnan Nagy-Győrben 1789-ben.  Átkötött bordázott félbőr kötés, 8+472 p. A könyv elülső kötéstáblájának hátoldalán ex libris-szel. Csak első kötet! A címlap és a hátoldala restaurált. A könyv lapja a 370-472 p. között a lapok szakadtak, viseltesek. A főszöveg olvasható, de a lapszéli szöveg részben olvashatatlan a sérülés miatt. A könyv lapjai foltosak.
15174.

Heltai Gáspár: Magyar Krónika. I. Nyomtattatott Kolozsvárott 1574-ben. Most pedig újonnan Nagy-Győrben 1789-ben. Átkötött bordázott félbőr kötés, 8+472 p. A könyv elülső kötéstáblájának hátoldalán ex libris-szel. Csak első kötet! A címlap és a hátoldala restaurált. A könyv lapja a 370-472 p. között a lapok szakadtak, viseltesek. A főszöveg olvasható, de a lapszéli szöveg részben olvashatatlan a sérülés miatt. A könyv lapjai foltosak.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
EUR
,
47,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Tar Sándor, Zsámborki László: Selmectől Miskolcig 1735-1985. A magyarországi műszaki felsőoktatás megindulásánek 250. évfordulójára. Szerk.: Zsámboki László. Miskolc, 1985, Nehézipari Műszaki Egyetem. Kiadói papírkötés.
15175.

Tar Sándor, Zsámborki László: Selmectől Miskolcig 1735-1985. A magyarországi műszaki felsőoktatás megindulásánek 250. évfordulójára. Szerk.: Zsámboki László. Miskolc, 1985, Nehézipari Műszaki Egyetem. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
11
Epistolae Pauli lingva Hungarica donatae. Az Zenth Paal leueley magyar nyeluen. h. n., 2013, Idea Fontana Kft. AZ 1533.as kiadás reprintje. Kiadói aranyozott bőrkötésben, CD lemez hangoskönyvvel. Sorszámozott példány.
15176.

Epistolae Pauli lingva Hungarica donatae. Az Zenth Paal leueley magyar nyeluen. h. n., 2013, Idea Fontana Kft. AZ 1533.as kiadás reprintje. Kiadói aranyozott bőrkötésben, CD lemez hangoskönyvvel. Sorszámozott példány.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
2 db Erdély története témájú könyv: Raffay Ernő: Erdély 1918-1919-ben. Szege, 1988, JATE Kiadó. Kiadói papírkötésben. Mikó Imre: Huszonkét év. Az erdélyi magyarság politikai története 1918. december 1-től 1940. augusztus 30-ig. h. n., 1988, Optimum kiadó. Reprint kiadás.
15177.

2 db Erdély története témájú könyv: Raffay Ernő: Erdély 1918-1919-ben. Szege, 1988, JATE Kiadó. Kiadói papírkötésben. Mikó Imre: Huszonkét év. Az erdélyi magyarság politikai története 1918. december 1-től 1940. augusztus 30-ig. h. n., 1988, Optimum kiadó. Reprint kiadás.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
2
Torrente del Bosque: Kínzások és kivégzések Magyarországon. Bp., 2004, Vagabund Kiadó. Kiadói papírkötésben.
15178.

Torrente del Bosque: Kínzások és kivégzések Magyarországon. Bp., 2004, Vagabund Kiadó. Kiadói papírkötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
EUR
,
2,65
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

A nagyaukción a teremárverés ideje alatt itt követheti az éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz