Kevin J. Anderson Jedi Academy trilógia, 3 db angol nyelvű Star Wars könyv: Jedi Search, Dark Apprentice, Champions of the force, New York, 1994, Bantam Books. Kiadói papírkötésben.
Martin Luther's Last Will and Testament. Szerk.: Fabinyi, Tibor. Budapest - Dublin, 1984, Corvina Kiadó - Ussher Press. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. /
Hardcover, with paper dust jacket, in good condition.
Maxim Gorky: Nachtfasyl. Scenen aus der Tiefe in vier akten. München, 1903, Dr. J. Marchlewski & Co. Átkötött egészvászon-kötés, német nyelven, ex libris-szel. / Linen-binding, in German language.
Georg Ebers: Eine Aegyptische Königstochter I-III. Stuttgart-Leipzig, 1885, Deutsche Verlags-Anhalt. Második kiadás. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon kötésben, német nyelven, márványozott lapélekkel./
Linen-binding, in German language.