Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 265

Szalóki Ági: Körforgás. Dalok és mesék. Bp., 2014, Kolibri. Kiadói kartonált papírkötés, cd-melléklettel.
15577.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15578.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15579.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Garay Antal: Párisi és hazai forradalmi emlékeim 1848-1849. Gyoma, 1914, Kner. Erősen megviselt vászonkötésben.
15580.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Kosztolányi Dezső: Tina. Gyoma, 1916, Kner. Megviselt vászonkötésben.
15581.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15582.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Goldoni Károly: A hazug. Vígjáték három felvonásban.; A jótékony zsémbes. Vígjáték. Fordította Radó Antal. Bp., 1882-1892, Franklin-Társulat. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés. Jó állapotban.
15583.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15584.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) hat kiadványa egybekötve: Molnár Viktor: A vörös kereszt. A Genfi egyezmény ismertetése. Harmadik átdolgozott kiadás.+Egy angol altábornagy kémkedése. Sir Robert Baden-Powell önvallomásai. Fordította Ruttkay György.+Kölcsey Ferenc: Parainesis Kölcsey Kálmánhoz.+ Vereszájev: Az orosz hadsereg züllése az orosz-japán háborúban. Vereszájev emlékirataiból. Fordította Ruttkay György.+Dr. Nothnagel Hermann: A halál. Fordította Schöpflin Aladár.+Gyulai Pál: Birálatok. Összeválogatta és bevezetéssel ellátta Benedek Marcell. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 88+98+52+132+45+57 p. Átkötött egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, volt könyvtári példány.
15585.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Li Hszing-Tao: A krétakör. Dráma. Budapest, 1960, Magyar Helikon. Fordította és az utószót írta Tőkei Ferenc. A verseket fordította Garai Gábor. Kiadói egészvászon. Makrisz Zizi fametszeteivel.
15586.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15587.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15588.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: