https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 265

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Vegyes könyvtétel, 2 db:  Gárdonyi Géza: Ábel és Eszter. Bp., é.n., Dante. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.  Móra Ferenc: Könnyes könyv. Móra Ferenc Munkái, Jubileumi díszkiadás. Bp., é.n., Genius. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopottas gerinccel.
15673.

Vegyes könyvtétel, 2 db: Gárdonyi Géza: Ábel és Eszter. Bp., é.n., Dante. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. Móra Ferenc: Könnyes könyv. Móra Ferenc Munkái, Jubileumi díszkiadás. Bp., é.n., Genius. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopottas gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Gróf Vay Sándor Munkái I-X. A VI. kötet hiányzik, csak kilenc kötet. Gergely Imre, Heyer Artur, Hegedűs László, Neogrády Antal, Udvary Géza, rajzaival.   I. A régi világból. 200+2 p.+11 t. A könyvből öt illusztráció hiányzik. II. Amikor még postakocsin jártak. 198+2 p. +15 t. A könyvből egy illusztráció hiányzik. III. Lavotta szerelmei és egyéb elbeszélések. 195 p.+11 t. A könyvből öt illusztráció hiányzik.  IV. A királyné poétája. 193p. + 12 t. A könyvből öt illusztráció hiányzik.  V. Udvari dámák leveleiből. 192 p.+11 t. A könyvből négy illusztráció hiányzik.  VII. A Palatinus huszárok. 198 p.+14 t.  VIII. Erzsébet királynéról és más krónikás feljegyzések. 198 p.+ 10 t. A könyvből hat illusztráció hiányzik.  IX. Elpusztult urak. 201 p. + 16 t.  X. Ősökről-Unokáknak. 206 l. 16 t. A könyvből egy illusztráció hiányzik.   Bp., é.n. [1909], Országos Monográfia Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, egy-két kisebb sérüléssel, egy-két kisebb kopással, de alapvetően jó állapotban.
15674.

Gróf Vay Sándor Munkái I-X. A VI. kötet hiányzik, csak kilenc kötet. Gergely Imre, Heyer Artur, Hegedűs László, Neogrády Antal, Udvary Géza, rajzaival. I. A régi világból. 200+2 p.+11 t. A könyvből öt illusztráció hiányzik. II. Amikor még postakocsin jártak. 198+2 p. +15 t. A könyvből egy illusztráció hiányzik. III. Lavotta szerelmei és egyéb elbeszélések. 195 p.+11 t. A könyvből öt illusztráció hiányzik. IV. A királyné poétája. 193p. + 12 t. A könyvből öt illusztráció hiányzik. V. Udvari dámák leveleiből. 192 p.+11 t. A könyvből négy illusztráció hiányzik. VII. A Palatinus huszárok. 198 p.+14 t. VIII. Erzsébet királynéról és más krónikás feljegyzések. 198 p.+ 10 t. A könyvből hat illusztráció hiányzik. IX. Elpusztult urak. 201 p. + 16 t. X. Ősökről-Unokáknak. 206 l. 16 t. A könyvből egy illusztráció hiányzik. Bp., é.n. [1909], Országos Monográfia Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, egy-két kisebb sérüléssel, egy-két kisebb kopással, de alapvetően jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Frank Wedekind: Haláltánc. Három jelenet. Fordította Karinthy Frigyes. Békéscsaba, 1916, Tevan-kiadás, 39 p. Átkötött modern egészvászon kötés. Jó állapotban
15675.

Frank Wedekind: Haláltánc. Három jelenet. Fordította Karinthy Frigyes. Békéscsaba, 1916, Tevan-kiadás, 39 p. Átkötött modern egészvászon kötés. Jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Lengyel Menyhért: Taifun. Bp., 1909, Nyugat. Kiadói papírkötésben, a címlapot és a könyvdíszt Falus Elek rajzolta, a borítója és a gerince kopottas, a gerince kissé sérült, a kötéstáblák belseje, és a védőlapok hullámosak, kissé foltos lapszélekkel. Első kiadás.
15676.

Lengyel Menyhért: Taifun. Bp., 1909, Nyugat. Kiadói papírkötésben, a címlapot és a könyvdíszt Falus Elek rajzolta, a borítója és a gerince kopottas, a gerince kissé sérült, a kötéstáblák belseje, és a védőlapok hullámosak, kissé foltos lapszélekkel. Első kiadás.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
EUR
,
9,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Hevesi Ferenc: Egy élet útja.Reverend Doubleweight változásai. Aláírt példány!  Bp.,1939, Viktória Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kopottas, kissé sérült gerinccel, kissé sérült kötéssel. A szerző által aláírt példány.
15677.

Hevesi Ferenc: Egy élet útja.Reverend Doubleweight változásai. Aláírt példány! Bp.,1939, Viktória Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kopottas, kissé sérült gerinccel, kissé sérült kötéssel. A szerző által aláírt példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Tamási Áron: Ábel Amerikában. Bp., 1945, Révai. Kiadói félvászon-kötés, ex libris-szel. Jó állapotban.
15678.

Tamási Áron: Ábel Amerikában. Bp., 1945, Révai. Kiadói félvászon-kötés, ex libris-szel. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Shakspere-Album. Jelenetek és Alakok. Shakespere színműveiből. Bp., én., Ráth Mór, 353 p.+19 t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, festett lapélekkel, 19 egészoldalas illusztrációval, az illusztrációk előtt hártyapapírral.
15679.

Shakspere-Album. Jelenetek és Alakok. Shakespere színműveiből. Bp., én., Ráth Mór, 353 p.+19 t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, festett lapélekkel, 19 egészoldalas illusztrációval, az illusztrációk előtt hártyapapírral.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Fa Nándor: A Szent Jupát 700 napja. Bp., 1988, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15680.

Fa Nándor: A Szent Jupát 700 napja. Bp., 1988, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
2
2 db Százszorszép Könyv a Magyar Lányok Könyvtára sorozatból: Solymos Bea: A kis prepa. Bp., 1939, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé sérült gerinccel, az egyik lap kijár. Walleshausen Rolla: Ismeretlen úton. Bp., 1939, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben.
15681.

2 db Százszorszép Könyv a Magyar Lányok Könyvtára sorozatból: Solymos Bea: A kis prepa. Bp., 1939, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé sérült gerinccel, az egyik lap kijár. Walleshausen Rolla: Ismeretlen úton. Bp., 1939, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
2 db Százszorszép Könyv, a Magyar Lányok Könyvtára sorozatból: Farkas Imre: Vissza napkeletre, Bp., 1938, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben. Kosáryné Réz Ilona: Nyafka. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült, hiányzó gerinccel.
15682.

2 db Százszorszép Könyv, a Magyar Lányok Könyvtára sorozatból: Farkas Imre: Vissza napkeletre, Bp., 1938, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben. Kosáryné Réz Ilona: Nyafka. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült, hiányzó gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
2 db Százszorszép Könyv, a Magyar Lányok Könyvtára sorozatból: Bónyi Adorján: a rózsadombi lány, Bp., 1939, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé sérült gerinccel. Clara Schelper: Őszi rózsa. Bp., 1938, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé sérült gerinccel.
15683.

2 db Százszorszép Könyv, a Magyar Lányok Könyvtára sorozatból: Bónyi Adorján: a rózsadombi lány, Bp., 1939, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé sérült gerinccel. Clara Schelper: Őszi rózsa. Bp., 1938, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé sérült gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Dénes Gizella: Császármadár. Bp., 1938, Singer és Wolfner. Százszorszép Könyv a Magyar Lányok Könyvtára sorozatból. Kiadói kartonált papírkötésben
15684.

Dénes Gizella: Császármadár. Bp., 1938, Singer és Wolfner. Százszorszép Könyv a Magyar Lányok Könyvtára sorozatból. Kiadói kartonált papírkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

A nagyaukción a teremárverés ideje alatt itt követheti az éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz