Porcelán Tételek száma: 54
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1610042
11115
300
Ens gyertyatartó, kézzel festett, apró hibával, jelzett, h: 14 cm 1610099
11116
300
Rosenthal bonbonier, matricás, jelzett, kopott, d:13 cm, m:10 cm 1460499
11117
300
Schlagenwald teás készlet, matricás, jelzett, kopott aranyozással, plusz egy kiöntővel, összesen: 9 db 1586063
11118
300
Royal Dux elefánt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm 1592984
11119
300
Wallendorf akt őzikével, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:21 / Wallendorf girl with deer, perfect condition 1592066
11120
300
Wallendorf játszó puttó kecskével, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm 1606999
11121
300
Porcelán öngyújtó, vadász jelenettel, matricás, jelzés nélkül, apró lepattanással, 10,5x5,5 cm. 1607081
11122
300
Népviseletes leány, fehérmázas porcelán, alján lepattanásokkal, kis mázhibákkal, m: 29,5 cm 1607383
11123
300
Kínai porcelán tányér, sárkányos díszítéssel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 25 cm 1610401
11124
300
Mosdótál kancsóval, tálon hajszál repedéssel, matricás, jelzés nélkül, d:45 cm, m:38 cm 1553552
11125
300
Kalapos hölgy, román porcelán figura, sérüléssel, m: 24 cm 1585914
11126
300
Jelzett kínai részben festett falitál, hibátlan, d:41 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft