Fotó

Tételek száma: 357

cca 1920-1930 Magyar nemesek nílusi hajóútja (indulás előtti csoportképe + étkezés a hajó fedélzetén), Macsi András fotóriporter pecséttel jelzett 3 db fotója, felületükön törésnyomokkal, 17x23 cm
12252.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1920-1930 Csatapuszta, Kégl-kastély, Ifj. Kégl György és Jendrassik Kornél a kastély előtt, hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Arany Filmlaboratorium) fotó, 24x29 cm
12253.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1870 Dr. Jendrassik Jenő egyetemi tanár, orvosprofesszor, az MTA tagjának műtermi portréja Ellinger Ede műterméből, keretben, 26x19 cm
12254.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1933 Horthy Miklósné látogatása az Amizoni Országos Magyar Nőnevelő Intézeténél (Vöröskeresztes vásár) üvegezett keretben 11×17 cm
12255.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
cca 1910-1920 Navratilné Hegedűs Rózsika saját készítésű fotóalbuma, benne közel 100 művészi igényű fényképpel. Több fotón is Hegedűs Sándor kereskedelemügyi miniszter, író és családja, valamint lakhelyük. Alatta kézzel írott idézetekkel, versekkel. Szép állapotban, egészvászon kötésben.
12256.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
A Hegedűs-Navratil-Tőry család fotóalbuma, benne kb 50 db, nagyrészt modern fotó, néhány századfordulós darabbal.
12257.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Palocsay Zsigmond (1935-1994) erdélyi magyar költő fotója 24X18cm
12258.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1960 23 db fotó a Rómeó és Júlia vígszínházi előadásról: Ruttkai, Latinovits, stb., 23×29,5 cm
12259.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
cca 1980 Máté Péter (1947-1984) énekes fotója, 6 db, több egyformával, 18x24 cm
12260.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1930 Budapest, New York kávéház, 3 db üveglemez negatív, 9x12 cm
12261.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1918 Budapest, az Erzsébet híd pesti hídfője és a Belvárosi templom, vintage üveglemez negatív Kerny István (1879-1963) hagyatékából, feliratozva, dupla üveg, mert az eredeti üveglemez repedt, átvilágítva ez alig látszik, 9x12 cm
12262.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1920 Budapest, gőzhajók a Dunán, 13 db üveglemez negatív Kerny István (1879-1963) hagyatékából, 9x12 cm
12263.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
9

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft