Jelzés nélkül: Velázquez után: X. Ince pápa portréja (részlet), olaj,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/300/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1/Jelzes-nelkul-Velazquez-utan-X-Ince-papa-portreja-reszlet-olaj-vaszon-48-5C39738-cm~II1586072
1586072
10184
300
28000
Kikiáltási ár:
28 000 Ft 75,68 EUR , 82,35 USD
Leírás: Jelzés nélkül: Velázquez után: X. Ince pápa portréja (részlet), olaj, vászon, 48,5×38 cm
: vörös_iván