https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 131

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Vujicsics Sztoján: Szentendre. Tahin Gyula fotóival. Bp., 1985, Corvin. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven./Stojan Vujicic: Szentendre, with photos of Tahin Gyula. Paperbinding, in German language.
1
15096.

Vujicsics Sztoján: Szentendre. Tahin Gyula fotóival. Bp., 1985, Corvin. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven./Stojan Vujicic: Szentendre, with photos of Tahin Gyula. Paperbinding, in German language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Antonio Márkus: Lo Sviluppo edilizio e demografico di Budapest 1880-1940. Bp., Atheanaeum 1940.  28p.
1
15097.

Antonio Márkus: Lo Sviluppo edilizio e demografico di Budapest 1880-1940. Bp., Atheanaeum 1940. 28p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Remete László: A Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár története. Bp, 1966, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói kissé kopottas egészvászon kötés, a kötéstáblák belseje és az védőlapok foltosak, volt könyvtári példány, fekete-fehér fotókkal.
1
15098.

Dr. Remete László: A Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár története. Bp, 1966, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói kissé kopottas egészvászon kötés, a kötéstáblák belseje és az védőlapok foltosak, volt könyvtári példány, fekete-fehér fotókkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Mindszent története és népélete. Szerk.: Juhász Antal. Bp., 1996, Mindszent Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés, egy-két helyen tollal aláhúzás. Jó állapotban.
1
15099.

Mindszent története és népélete. Szerk.: Juhász Antal. Bp., 1996, Mindszent Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés, egy-két helyen tollal aláhúzás. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Stella Court Treatt: Fokvárostól Kairóig. Autó-túra Afrikán keresztül. Fordította Zigány Árpád. Budapest, é.n., Palladis Rt. Kiadói papírkötés. A kötése sérült, pár lap kijár.
1
15100.

Stella Court Treatt: Fokvárostól Kairóig. Autó-túra Afrikán keresztül. Fordította Zigány Árpád. Budapest, é.n., Palladis Rt. Kiadói papírkötés. A kötése sérült, pár lap kijár.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dékány András: A huszadik század világvándorai. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, térképmelléklettel, fekete-fehér fotókkal.
1
15101.

Dékány András: A huszadik század világvándorai. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, térképmelléklettel, fekete-fehér fotókkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vieszt Zoltán: Csak úgy a föld körül. Budapest, 1942, Dr. Vajna és Bokor. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal, a gerince sérült, foltos.
1
15102.

Vieszt Zoltán: Csak úgy a föld körül. Budapest, 1942, Dr. Vajna és Bokor. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal, a gerince sérült, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Magyarország helységnévtára 1956. Bp., 1956, KSH. Vászonkötésben, jó állapotban.
1
15103.

Magyarország helységnévtára 1956. Bp., 1956, KSH. Vászonkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vegyes helytörténeti tétel, Műemlékeink sorozat 5 kötete: Fülep Ferenc: Pécs rómaikori emlékei. Kádár Zoltán-Balla Lajos: Savaria. Bálint Sándor: A Szeged-alsóvárosi templom. Gergelyffy András: Bélapátfalva. Lócsy Erzsébet: A budavári Hess András tér. Bp., 1958-1966, Képzőművészeti Alap-Pannonia. Kiadói papírkötés.
1
15104.

Vegyes helytörténeti tétel, Műemlékeink sorozat 5 kötete: Fülep Ferenc: Pécs rómaikori emlékei. Kádár Zoltán-Balla Lajos: Savaria. Bálint Sándor: A Szeged-alsóvárosi templom. Gergelyffy András: Bélapátfalva. Lócsy Erzsébet: A budavári Hess András tér. Bp., 1958-1966, Képzőművészeti Alap-Pannonia. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Vegyes könyvtétel, 4 db: Barangolások a soproni erdőkben. Szerk.: Dr. Gimes Endre. Bp., 1975, Panoráma. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány.  Dr. Ujvárosi Miklós, Tóth Imre: A vácrátóti botanikus kert. Vácrátót, 1979, MTA Botanikai Kútatóintézete. Kiadói tűzött papírkötés.  Papp József: A zirci arborétum. Veszprém, 1983, MÉM Veszprémi Állami Erdőrendezőség. Kiadói tűzött papírkötés.  A szarvasi arborétum. Szerk.: Bauecker Alajos, Dr. Gruber Ferenc. Bp., 1962, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés.
1
15105.

Vegyes könyvtétel, 4 db: Barangolások a soproni erdőkben. Szerk.: Dr. Gimes Endre. Bp., 1975, Panoráma. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány. Dr. Ujvárosi Miklós, Tóth Imre: A vácrátóti botanikus kert. Vácrátót, 1979, MTA Botanikai Kútatóintézete. Kiadói tűzött papírkötés. Papp József: A zirci arborétum. Veszprém, 1983, MÉM Veszprémi Állami Erdőrendezőség. Kiadói tűzött papírkötés. A szarvasi arborétum. Szerk.: Bauecker Alajos, Dr. Gruber Ferenc. Bp., 1962, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vegyes könyvtétel, 7 db:  Beszélő tájak. Bp., 1963, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.  Budapest. Panoráma Utikönyvek. Szerk.: Dr. Vitéz András, Pap Miklós. Bp., 1961, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés.  Merényi József: Szülőföldünk Észak-Magyaroszág I. kötet. Bp., 1982, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.  Dr. Csorba Csaba, Endrődi Lajos, Dr. Kürthy Miklós. Magyarországi kirándulások. Bp., 1977, Sport. Kiadói nylon-kötés.  Patkó Imre, Rév Miklós: Vietnam. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap Kiadóivállalata. Kiadói egészvászon-kötés.  Erdei Ferenc: Város és vidéke. Magyarország felfedezése. Bp., 1972, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.  Békés István: Pest megyei barangolások. Bp., 1975, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
1
15106.

Vegyes könyvtétel, 7 db: Beszélő tájak. Bp., 1963, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés. Budapest. Panoráma Utikönyvek. Szerk.: Dr. Vitéz András, Pap Miklós. Bp., 1961, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés. Merényi József: Szülőföldünk Észak-Magyaroszág I. kötet. Bp., 1982, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Dr. Csorba Csaba, Endrődi Lajos, Dr. Kürthy Miklós. Magyarországi kirándulások. Bp., 1977, Sport. Kiadói nylon-kötés. Patkó Imre, Rév Miklós: Vietnam. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap Kiadóivállalata. Kiadói egészvászon-kötés. Erdei Ferenc: Város és vidéke. Magyarország felfedezése. Bp., 1972, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. Békés István: Pest megyei barangolások. Bp., 1975, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vegyes helytörténeti témájú könyvek, 2 db:  Vásárhely müemlékei, épületei. Hódmezővásárhely, 1976, Hódmezővásárhely. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér fotókkal. Jó állapotban. Százhalombatta in pictures. Szerk.: Szalai Gáborné, Vincze Magdolna. Százhalombatta, 2000, Százhalombatta Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés, angol nyelven. Jó állapotban.
1
15107.

Vegyes helytörténeti témájú könyvek, 2 db: Vásárhely müemlékei, épületei. Hódmezővásárhely, 1976, Hódmezővásárhely. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér fotókkal. Jó állapotban. Százhalombatta in pictures. Szerk.: Szalai Gáborné, Vincze Magdolna. Százhalombatta, 2000, Százhalombatta Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés, angol nyelven. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz