Horváth Henrik: Budapest Művészeti Emlékei. Magyarország Művészeti Emlékei II. Szerkeszti Gerevich Tibor. Budapest, 1938, Műemlékek Országos Bizottsága, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói némileg kopottas félbőr kötés. Töredék, csak második, kötet.
Ruzicskay György: Fantasztikus utazás II. Békéscsaba, 1983, Szarvas Város Barátainak Köre. Kiadói kartonált papírkötésben. A szerző által aláírt példány!
Benvenuto Cellini mester élete amiképpen ő maga megírta Firenzében.Ford.: Füsi József. Molnár C. Pál illusztrációkkal. Budapest, 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötésben.
Ars Romae Pittura. Füzött papírkötés, 40 db egészoldas fekete-fehér fotóval, viseltes, szakadozott borítóval, olasz nyelven./
Ars Romae Pittura, with 40 pieces black and white photos, with damaged cover, in Italian language.
Ars Romae Scultura. Füzött papírkötés, 40 db egészoldas fekete-fehér fotóval, olasz nyelven./
Ars Romae Scultura, with 40 pieces black and white photos, with damaged cover, in Italian language.