Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 299

Esterházy Péter: Harmonia caelestis. Bp., 2000, Magvető. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval-
15718.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Erdélyi Sándor-Prof. Gualtiero Nicolini: A Kónya család. Budapest-Cremona, 1998, Media-Press. Kiadói kartonált papírkötésben. Olasz és magyar nyelven. Kónya Lajos hegedűkészítő mester által dedikált példány! Pármai könyvfesztiválon díjazott könyv.
15719.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Komáromi János: Rongyos gárda. Nemzeti könyvtár 78. szám. Bp., (1942), Stádium. Kiadói tűzött papírkötés, rossz állapotban, sérült, kopottas borítóval, hiányzó címlappal, az utolsó oldal kijár.
15720.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Miklós Radnóti: 33 poems / Radnóti Miklós: 33 vers. Ford.: Ország-Land, Thomas. Bp., 1992, Maecenas. Magyar-angol nyelvű díszkiadás. Velúrkötésben, műanyag védőborítóval, jó állapotban.
15721.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hatszáz magyar nemzeti dal. Szavalmányok és dalok gyűjteménye. Bp., é. n., Méhner Vilmos. Kissé kopott díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15722.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15723.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15724.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15725.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Jean Webster: A kismama. Fordította Nyireő Éva. A szerző rajzaival. Bp., é.n, Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, szövegközti rajzokkal illusztrálva.
15726.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
15727.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15728.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Ady-múzeum. Szerkesztették: Dóczy Jenő és Földessy Gyula. 1 - 2 kötet. Bp. (1924.) Athenaeum. 183 l.; 220 l. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15729.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft