Könyvek: Vallás

Tételek száma: 47

15746.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
15747.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Christliches Gebetbuch zum Gebrauch des hauslichen und öffentlichen Gottesdienstes der Augburgischen Confessionsverwandten im Großfürstenthum Siebenbürgen. Hermannstadt, 1807, Martin Hochmeister. Sérült bőrkötésben, kissé foltos lapokkal, egyébként jó állapotban.
15748.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10
15749.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Directorium seu ordo officii divini peragendi iuxta ritum breviarii et missalis romani. In usum diocesium Hungariae. Bp., 1951, Magyar Katolikus Püspöki Kar, 92 p. Kiadói papírkötés, latin nyelven.
15750.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15751.

Kikiáltási ár:
800 Ft
3 db vallási könyv-Stuttgarti bibliai kislexikon. 1974; Király Ilona: Árpádházi Szent Margit és a sziget. Bp., 1979, Szent István Társulat. Immaculata emlékkönyve. Bp., 1904, Stephaneum. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
15752.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
15753.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bunyitay Vince: A váradi püspökség története I. kötet. A váradi püspökség alapításától az 1566. évig. Nagyvárad, 1883, Szerzői kiadás, X+473 p. + 2 kihajtható melléklet. Átkötött modern félvászon-kötés.
15754.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Fraknói Vilmos: Egyháznagyok a magyar középkorból. Bp., 1915, Élet Irodalmi és Nyomda Rt (Bibliotheca vitae). Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott borítóval, a borító részben elvált a gerincétől, tulajdonosi névbejegyzéssel.
15755.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Komjáthy Aladár: A kitántorgott egyház. Bp., 1984, Református Zsinati Iroda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15756.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft