https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 400

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Gyurgyák János: Rövidítésszótár. Bp., 2005, Osiris. Kiadói papírkötés. Újszerű állapotban.
16085.

Gyurgyák János: Rövidítésszótár. Bp., 2005, Osiris. Kiadói papírkötés. Újszerű állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Rostand, Edmond: Cyrano de Bergerac. [Bp.], é. n., Lampel. Javított vászonkötésben, jó állapotban.
16086.

Rostand, Edmond: Cyrano de Bergerac. [Bp.], é. n., Lampel. Javított vászonkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Illyés Gyula: Petőfi élete. Népkönyvtár 1. Bp., 1949, Athenaeum. Kiadói papírborító. Jó állapotban.
16087.

Illyés Gyula: Petőfi élete. Népkönyvtár 1. Bp., 1949, Athenaeum. Kiadói papírborító. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Lengyel Menyhért: Taifun. Bp., 1909, Nyugat. Kiadói papírkötésben, a címlapot és a könyvdíszt Falus Elek rajzolta, a borítója és a gerince kopottas, a gerince kissé sérült, a kötéstáblák belseje, és a védőlapok hullámosak, kissé foltos lapszélekkel. Első kiadás.
16088.

Lengyel Menyhért: Taifun. Bp., 1909, Nyugat. Kiadói papírkötésben, a címlapot és a könyvdíszt Falus Elek rajzolta, a borítója és a gerince kopottas, a gerince kissé sérült, a kötéstáblák belseje, és a védőlapok hullámosak, kissé foltos lapszélekkel. Első kiadás.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Rostand Edmond: A samárjai asszony. Evangéliumi játék három képben. Budapest, 1907, Franklin-Társulat. Foltos , illusztrált kiadói papír kötésben.
16089.

Rostand Edmond: A samárjai asszony. Evangéliumi játék három képben. Budapest, 1907, Franklin-Társulat. Foltos , illusztrált kiadói papír kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
William Shakespeare: Téli rege. Fordította: Kosztolányi Dezső. Bp., én. Genius. 207 p. Kiadói, gerincén enyhén sérült félbőrkötésben. Könyvtári példány volt.
16090.

William Shakespeare: Téli rege. Fordította: Kosztolányi Dezső. Bp., én. Genius. 207 p. Kiadói, gerincén enyhén sérült félbőrkötésben. Könyvtári példány volt.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Jack London Összes munkái. XVI. A vén halász meséi. Fordította: Vécsey Leó. Budapest, é.n., Athenaeum. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben.
16091.

Jack London Összes munkái. XVI. A vén halász meséi. Fordította: Vécsey Leó. Budapest, é.n., Athenaeum. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Magyar Remekírók sorozat. A magyar irodalom főművei. 1-55. kötet (hiány: 3,4,5,22,33,34,35,42-46). Bp. 1905-1906. Franklin. Egységes, Gottermayer tulipános vászonkötésben 44 db Nagyon szép állapotban!
16092.

Magyar Remekírók sorozat. A magyar irodalom főművei. 1-55. kötet (hiány: 3,4,5,22,33,34,35,42-46). Bp. 1905-1906. Franklin. Egységes, Gottermayer tulipános vászonkötésben 44 db Nagyon szép állapotban!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Eötvös József összes regényei. A karthausi I-II. A falu jegyzője I-II. Magyarország 1514-ben I-II. A nővérek I-II.Voinovich Géza előszavával. Budapest, 1937, Révai. 328+535+536+326 p. Egybekötve, Kissé kopottas, foltos, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben.
16093.

Eötvös József összes regényei. A karthausi I-II. A falu jegyzője I-II. Magyarország 1514-ben I-II. A nővérek I-II.Voinovich Géza előszavával. Budapest, 1937, Révai. 328+535+536+326 p. Egybekötve, Kissé kopottas, foltos, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Koós Hutás Gergely: Örökség I-II. Bp., 1943, Koós H. G. Kiadói kopottas papírkötésben. Dedikált példány!
16094.

Koós Hutás Gergely: Örökség I-II. Bp., 1943, Koós H. G. Kiadói kopottas papírkötésben. Dedikált példány!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Halassy-Nagy József: Ember és világ. Budapest, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói kopottas egészvászon kötés. Jó állapotban.
16095.

Halassy-Nagy József: Ember és világ. Budapest, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói kopottas egészvászon kötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Illusztrált kiadó egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
16096.

Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Illusztrált kiadó egészvászon-kötésben. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz