1905 Ethnographia. A Magyar Néprajzi Társaság értesítője. Szerk.: Dr. Munkácsi Bernát, Dr. Sebestyén Gyula. XVI. évfolyam. Bp., Magyar Néprajzi Társaság.+A Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztályának Értesítője. Az "Ethnographia" melléklete. Szerk.: Dr. Semayer Vilibáld. VI. évf. Bp., Magyar Nemzeti Múzeum. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé fakó gerinccel, márványozott lapélekkel, V+396+IV+328 p.+7 t. (5 színes, 2 fekete-fehér.) Teljes!
1907-1935 Az Országos Magyar Szépművészeti Múzeum kiadványai, 7 db füzet(Lotz Károly rajzai, Giambattista, Dürer, Zichy, Székely Bertalan, Doby, Raimondi)
1909-1910 Zászlónk. 1909 szeptember-1910 június VIII. évf. 1-10. szám. Kiadja Regnum Marianum. Bp., Stephaneum-ny. Átkötött korabeli félvászon-kötés, sérült gerinccel, 59/60. oldal hiányzik, 61/62.-83/84. oldal szakadt, és kijár, az eredeti borítókat bekötötték.