Nyomtatványok

Tételek száma: 285

1934 Magyar Kultúra XXI. évf, 1-3. számok. Szerk.: Bangha Béla, Czapik Gyula, Nyisztor Zoltán, papírkötésben, kissé gyűrött borítósarkokkal.
12762.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1934 Meghívó a vitéz nagybányai Horthy Miklós polgári lövész egylet puska és nyilazóversenyére, az egyesület jelvényével
12763.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1934 Depaul Szent Vince Szeretet Leányai (Irgalmas Nővérek) vezetése alatt álló Ranolder-Intézet évi értesítője, 1933/1934. Kissé szakadozott papírkötésben, fekete-fehér fotókkal.
12764.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1934 A Néptárs c. magyar nemzetiszocialista, kaszáskeresztes lap 4p.
12765.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1934 a Párisi divat 1935. évi 9. lapszáma, érdekes írásokkal
12766.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Geheime Machte? Band 1. München, é.n. (1934?), Austria Zigarettenfabrik. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, a borító svasztikával illusztrált, kopottas borítóval, cigarettakártyákkal, és egészoldalas illusztrációkkal illusztrálva, egy-két cigarettakártya kivételével teljes, német nyelven./ Half-linen-binding, with worn cover, some cigarette cards lost, in German language.
12767.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1935 Nemzetiszocialista Káté. Nyilaskeresztes füzetek 1. 32p.
12768.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
cca 1935 Ereklyés Országzászlótartó alkotójának díszvacsorájára szóló meghívó.
12769.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1935 Meghívó az Iparművészeti Főiskola növendékeinek ismerkedési estjére, Bozó Gyula (1913-2004) grafikus-iparművésznek címezve, saját borítékjában, 15x9 cm
12770.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1935 Magyar Könyvbarátok Diáriuma. 1935. V. évf., 4. szám. Papírkötésben, gyűrött, hátul részben hiányos borítóval, de belül jó állapotban.
12771.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1935 a Párisi divat 1935. évi 1. lapszáma, érdekes írásokkal
12772.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Angol nyelvű, a trianoni magyar területi veszteségekkel foglalkozó irredenta szimpatizáns kiadvány.  Some Opinions, Articles and Report bearing upon the Treatry of Trianon and the Claims of the Hungarian Nationals with regard to their Lands in Transylvania. II. kötet. London, [1928], W. P. Griffith & Sons, 305 p. Kiadói papírkötés, angol nyelven./Paperbinding, in English language.
12773.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft