Festmények és grafikák Tételek száma: 285
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1596042
10171
298
15000
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Fürdőzők, olaj, farost, 36×44 cm 1578070
10172
298
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Alakok, olaj, papír, jelzett, üvegezett fém keretben, 28×27 cm 1568097
10173
298
Novotny jelzéssel: Karácsonyi ajándékok. Olaj, karton, üvegezett keretben, 45×29 cm 1293669
10174
298
Nyergesi István (1900-1989): Házudvar. Vegyes technika, papír, jelzett, 29×42 cm 1557300
10175
298
Onucsán Miklós (1952-): Transzcendens provokáció. Szitanyomat, papír, jelzett, 39×21 cm 1592320
10176
298
30000
Papp Gábor (1936-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm 1571803
10177
298
Pataki jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, 60×50 cm 1575795
10178
298
Paya jelzéssel: Utca részlet. Olaj, vászon, keretben, 21×12 cm 1591201
10179
298
Pállya jelzéssel: Legelésző marhák. Olaj, falemez, 4,5×7,5 cm 1534301
10180
298
PcsVm jelzéssel: Női portré. Kréta-szén, papír, 42×30 cm 1591627
10181
298
Perlrott jelzéssel: Kúria. Tus, papír, üvegezett keretben, 25×23 cm 1565354
10182
298
14000
Perlrott jelzéssel: Szajna part. Olaj, karton, keretben, 56×76 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft