Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 59

Haranghy Jenő (1894-1951): 3 db ex libris. Klisé, papír, jelzett a nyomaton, a hátoldalán pecséttel jelzett, 6x8 cm és 5x7 cm közötti méretben.
10524.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Bruno Héroux (1868-1944): Ex libris Richard Gloeck. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 11×7,5 cm 5
10525.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Rolf von Hoerschelmann (1885-1947): Boszorkányos ex libris Walter und Margarete Vogel, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 7,5×6 cm
10526.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Jász-Faragó Sándor (1888-1968): Ex libris Aleander. Klisé, papír, jelzett a klisén,  9×6 cm
10527.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Kaveczky Zoltán (1897-1965): 4 db ex libris. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 8×6 cm.
10528.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Kaveczky Zoltán (1897-1965): 2 db ex libris. Rézkarc, papír, jelzett 10×11 és 12×8 cm.
10529.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

10530.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kondor Béla (1931-1972): 16 db Illusztráció (Jean: Paul: Gyámoltalan hősök), rézkarc, papír, jelzés nélkül, 15×8 cm
10531.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Kondor Béla (1931-1972): 10 db Illusztráció (Vélez de Guevara: A sánta ördög), rézkarc, papír, jelzés nélkül, 11×8 cm
10532.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Kondor Béla (1931-1972): 9 db Illusztráció (Ébredő Afrika), fametszet, papír, jelzés nélkül, 13×11 cm
10533.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció Patrice Lumumba: szenvedtél, fekete testvér c. verséhez. Fametszet, paszpartuban, hátoldalán feliratozva,13,5x11 cm
10534.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Jan Konůpek (1883-1950):  Ex libris Frant. Schmidta, Klisé, papír, jelzett a klisén, 15×10 cm
10535.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft