https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 115

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Róheim Géza: A csurunga népe. Budapest, (1932), Leblang Könyvkiadóvállakat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, ex libris-szel.
15012.

Róheim Géza: A csurunga népe. Budapest, (1932), Leblang Könyvkiadóvállakat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, ex libris-szel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
EUR
,
11,18
USD
Ajánlatok száma:
0
P. Majsai Mór, P. Szabados Anzelm: Szenföldi múzeumunk kalauza. Bp., 1944, Magyar Szentföld. Kiadói papírkötés, kissé viseltes papírborítóval, félig kijáró szennylappal, de belül jó állapotban, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.
15013.

P. Majsai Mór, P. Szabados Anzelm: Szenföldi múzeumunk kalauza. Bp., 1944, Magyar Szentföld. Kiadói papírkötés, kissé viseltes papírborítóval, félig kijáró szennylappal, de belül jó állapotban, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Sziklay János: Balatonunk egészségügyi, gazdasági és turisztikai értéke. Bp., é.n., Országos Pázmány-Egyesület., (Pécs, Danubia Könyvkiadó), VI+299+5 p.+ 4 t. Fekete-fehér fotókkal. Átkötött modern félvászon-köté, az egyik tábla szakadt, volt könyvtári példány.
15014.

Dr. Sziklay János: Balatonunk egészségügyi, gazdasági és turisztikai értéke. Bp., é.n., Országos Pázmány-Egyesület., (Pécs, Danubia Könyvkiadó), VI+299+5 p.+ 4 t. Fekete-fehér fotókkal. Átkötött modern félvászon-köté, az egyik tábla szakadt, volt könyvtári példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Wien. Illustrierter Wegweiser durch Wien und Umgebungen. A. Hartlebens Illustrierter Kronen-Führer. Wien-Leipzig, é.n., A.Hartlebens Verlag. Kilencedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, hiányos gerinccel, de a könyvtest egyben van, fekete-fehér egészoldalas, valamint kétoldalas széthajtható és egy nagyméretű kihajtható illusztrációkkal, térképekkel, de Bécs térkép nélkül, német nyelven./ Ninth edition. Paperbinding, with damaged spine, but the binding is okay, with black and white illustrations, with maps, but without map of Vienna, in German language.
15015.

Wien. Illustrierter Wegweiser durch Wien und Umgebungen. A. Hartleben's Illustrierter Kronen-Führer. Wien-Leipzig, é.n., A.Hartleben's Verlag. Kilencedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, hiányos gerinccel, de a könyvtest egyben van, fekete-fehér egészoldalas, valamint kétoldalas széthajtható és egy nagyméretű kihajtható illusztrációkkal, térképekkel, de Bécs térkép nélkül, német nyelven./ Ninth edition. Paperbinding, with damaged spine, but the binding is okay, with black and white illustrations, with maps, but without map of Vienna, in German language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1936-1941 Bécsi Tavaszi Fesztivál prosketusai, 3 db, magyar és angol nyelven./ 1936-1941 Brochures of Vienna Festival, 3 pc., in Hungarian and English language.
15016.

1936-1941 Bécsi Tavaszi Fesztivál prosketusai, 3 db, magyar és angol nyelven./ 1936-1941 Brochures of Vienna Festival, 3 pc., in Hungarian and English language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
London. London, 1931, Ward, Lock & Co. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a hátsó kötéstábla sérült, szakadt, kijáró térképekkel, fekete-fehér fotóval, angol nyelven./ Paperbinding, with damaged back cover, with raunchy maps, and they are coming out, with black and white photos, in English language.
15017.

London. London, 1931, Ward, Lock & Co. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a hátsó kötéstábla sérült, szakadt, kijáró térképekkel, fekete-fehér fotóval, angol nyelven./ Paperbinding, with damaged back cover, with raunchy maps, and they are coming out, with black and white photos, in English language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Márton Béla: Ausztrália. Debrecen - Bp., 1927, Csáthy Ferencz, /MTI ny., Bp./. 142 p. Címlapon kis, szöveget nem érintő hiánnyal. Illusztrált egészvászon kötésben.
15018.

Márton Béla: Ausztrália. Debrecen - Bp., 1927, Csáthy Ferencz, /MTI ny., Bp./. 142 p. Címlapon kis, szöveget nem érintő hiánnyal. Illusztrált egészvászon kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
A 100 éves Fővárosi Vízművek. Bp., 1968, Mezőgazdasági Könyvkiadó Vállalat. Második változatlan kiadás. Kiadói műbőr-kötés, szövegközti illusztrációkkal.
15019.

A 100 éves Fővárosi Vízművek. Bp., 1968, Mezőgazdasági Könyvkiadó Vállalat. Második változatlan kiadás. Kiadói műbőr-kötés, szövegközti illusztrációkkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
A magyar korona országainak 1892 és 1893. évi népzmogalma. Magyar Statisztikai Közlemények Új Folyam VIII. kötet. Szerk.: Országos Magyar Kir. Statisztikai Hivatal. Bp., 1895, Athenaeum Rt. 4+73+121 p. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti borítót az elülső borítóra ragasztották, eléggé megviselt állapotban, kijáró lapokkal, a lapok egy részének a szélei sérültek, intézményi bélyegzővel.
15020.

A magyar korona országainak 1892 és 1893. évi népzmogalma. Magyar Statisztikai Közlemények Új Folyam VIII. kötet. Szerk.: Országos Magyar Kir. Statisztikai Hivatal. Bp., 1895, Athenaeum Rt. 4+73+121 p. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti borítót az elülső borítóra ragasztották, eléggé megviselt állapotban, kijáró lapokkal, a lapok egy részének a szélei sérültek, intézményi bélyegzővel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Háger László (szerk.): Szabolcs vármegye fejlődése és kortörténete. Szabolcs vármegye, 1929, Erdélyi Gyula, 420 p.+LIV t. Modern javított egészvászon kötés.
15021.

Háger László (szerk.): Szabolcs vármegye fejlődése és kortörténete. Szabolcs vármegye, 1929, Erdélyi Gyula, 420 p.+LIV t. Modern javított egészvászon kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Dóró Gábor: Lengyel földön, Magyar Cserkészszövetség kiadása, Budapest 1936., Márton Lajos rajzaival, kiadói papírkötésben, egészvészon védőborítóval, szép állapotban.
15022.

Dóró Gábor: Lengyel földön, Magyar Cserkészszövetség kiadása, Budapest 1936., Márton Lajos rajzaival, kiadói papírkötésben, egészvészon védőborítóval, szép állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Vámszer Géza: Szakadát. Egy szebenmegyei magyar szórvány. Erdélyi Enciklopédia könyvei 6. Kolozsvár, 1940 ,Erdélyi Enciklopédia Kiadása, 133+2 p.+1 t. Kiadói fűzött papírkötés. Szövegközti ábrákkal, képekkel illusztrálva.
15023.

Vámszer Géza: Szakadát. Egy szebenmegyei magyar szórvány. Erdélyi Enciklopédia könyvei 6. Kolozsvár, 1940 ,Erdélyi Enciklopédia Kiadása, 133+2 p.+1 t. Kiadói fűzött papírkötés. Szövegközti ábrákkal, képekkel illusztrálva.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz