Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 328

Emlékkönyv Dr. Gróf Klebelsberg Kunó negyedszázados kulturpolitikai működésének emlékére. Születésének ötvenedik évfordulóján. Szerk.: Dr. Lukinich Imre. Bp., 1925, Rákosi Jenő, . 1 t. + 640 p. Átkötött félvászon-kötés.A korszak számos kiemelkedő tudósának tanulmányával, valamint 	 Prihoda István (1891-1956) Klebelsberget ábrázoló rézkarcával, jelzett.
15646.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15647.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Molnár Sándor: A szabadság lobogója alatt. Dedikált példány. Arad, cca 1935. Muresul. KIadói papírborítóban, első borító elvált-
15648.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15649.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15650.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15651.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15652.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Eötvös József: Gondolatok. Emlékkiadás. Bp., 1886, Ráth Mór. Díszes félőr kötésben, jó állapotban.
15653.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15654.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15655.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15656.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15657.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: