Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 328

15850.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Rákosi Viktor: Sipulusz humoreszkjei I-III. Rákosi Viktor összegyűjtött művei. Bp., é.n., Révai. Kiadói szecessziós egészvászon kötés. Jó állapotban.
15851.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
15852.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,51
123,53
15853.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15854.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Kassák Lajos: Kis könyv haldoklásunk emlékére. Bp., 1945, Uj Idők Irodalmi Intézet (Singer és Wolfner Intézet Rt.) Kiadói illusztrált papírkötés, kissé viseltes kötésben, sérült gerinccel.
15855.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
József Attila összes versei és műfordításai. Sajtó alá rendezte Bálint György. Bp,. é. n., Cserépfalvi. Kiadói papírkötésben.
15856.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15857.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
15858.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Németh Antal: Bánk Bán száz éve a színpadon. Budapest, 1935, Budapest Székesfőváros kiadása. Első kiadás. Kiadói papírkötés, picit foltos borítóval, picit szakadt gerinccel, de alapvetően jó állapotban. A szerző, Németh Antal (1903-1968) a Nemzeti Színház igazgatójától (1935-1944) Liszt Néci-nek (Liszt Nándor) a Nemzeti Színház titkárának szóló dedikációival.
15859.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15860.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15861.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft