Modern utánveretek, fantáziaveretek

Tételek száma: 104

~2014. 10.000Ft aranyozott bankjegy replika, Magyar Arany Bankjegy feliratú ablakos karton tokban, hologramos, sorszámozott 63/100 matricával T:UNC
30654.

~2014. 10.000Ft aranyozott bankjegy replika, "Magyar Arany Bankjegy" feliratú ablakos karton tokban, hologramos, sorszámozott "63/100" matricával T:UNC

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Négygyűrűs NUMIS érmeberakó, 4db berakólappal, benne A magyar címer 1000 éves történelme sorozat darabjai, két érme híján teljes sorozat!
30655.

Négygyűrűs "NUMIS" érmeberakó, 4db berakólappal, benne "A magyar címer 1000 éves történelme" sorozat darabjai, két érme híján teljes sorozat!

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
DN Koronázás szett 1867: I. Ferencz Iósef I. K. Avsztriai császár és Erzsébet Avsztriai császárné aranyozott Cu-Ni emlékérmek, mindkettő U.P. jelzéssel, tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban (38,61mm) T:PP kis ujjlenyomat
30656.

DN "Koronázás szett 1867": "I. Ferencz Iósef I. K. Avsztriai császár" és "Erzsébet Avsztriai császárné" aranyozott Cu-Ni emlékérmek, mindkettő U.P. jelzéssel, tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban (38,61mm) T:PP kis ujjlenyomat

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
DN Nemzetünk Nagyjai - Legyen a zene mindenkié! - Kodály Zoltán / Isten áldd meg a magyart! Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,46g/0.999/35mm) T:PP
30657.

DN "Nemzetünk Nagyjai - Legyen a zene mindenkié! - Kodály Zoltán / Isten áldd meg a magyart!" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,46g/0.999/35mm) T:PP

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
DN Nemzetünk Nagyjai - A Haza Bölcse - Deák Ferenc / Isten áldd meg a magyart! Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,22g/0.999/35mm) T:PP
30658.

DN "Nemzetünk Nagyjai - A Haza Bölcse - Deák Ferenc / Isten áldd meg a magyart!" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,22g/0.999/35mm) T:PP

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
ifj. Szlávics László (1959-) 1996. Hunyadi Mátyás emlékérem aranyozott fém emlékérem eredeti tokban (21mm) T:1-
30659.

ifj. Szlávics László (1959-) 1996. "Hunyadi Mátyás emlékérem" aranyozott fém emlékérem eredeti tokban (21mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. Nagy Magyarok / Liszt Ferenc 1811-1886 ezüstözött Cu emlékérem (40mm) T:PP
30660.

ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Liszt Ferenc 1811-1886" ezüstözött Cu emlékérem (40mm) T:PP

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
NSZK 1979. Braunschweig-Calenberg-Hannover - Ernst August 2/3 Tallér modern, jelzett Ag utánveret (15,05g/1.000/36mm) T:2 patina FRG 1979. Braunschweig-Calenberg-Hannover - Ernst August 2/3 Thaler, modern, hallmarked restrike (15,05g/1.000/36mm) C:XF patina
30661.

NSZK 1979. "Braunschweig-Calenberg-Hannover - Ernst August" 2/3 Tallér modern, jelzett Ag utánveret (15,05g/1.000/36mm) T:2 patina FRG 1979. "Braunschweig-Calenberg-Hannover - Ernst August" 2/3 Thaler, modern, hallmarked restrike (15,05g/1.000/36mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft