https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Technika

Tételek száma: 53

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Csináld könnyebben. 500 munkafogás. Az ezermester kiskönyvtára 4. kötet. Szerk.: Várhelyi Tamás. Bp., 1962, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés.
15694.

Csináld könnyebben. 500 munkafogás. Az ezermester kiskönyvtára 4. kötet. Szerk.: Várhelyi Tamás. Bp., 1962, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Moór Jenő: Az iparos mestervizsga kérdésekben és feleletekben. Az iparos mestervizsgák általános szakismereti részének kiskátéja. + A mestervizsgák rendje. Bp., [1941], Szerzői kiadás, (Fővárosi Nyomda Rt.), 160+8 p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, kissé viseltes állapotban, ceruzás aláhúzásokkal.
15695.

Moór Jenő: Az iparos mestervizsga kérdésekben és feleletekben. Az iparos mestervizsgák általános szakismereti részének kiskátéja. + A mestervizsgák rendje. Bp., [1941], Szerzői kiadás, (Fővárosi Nyomda Rt.), 160+8 p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, kissé viseltes állapotban, ceruzás aláhúzásokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Szerényi István, Gazsó Anikó: Ács-állványozó szakmai ismeretek III. Pécs, 2008, Szega Books Kft. Kiadói papírkötés.
15696.

Szerényi István, Gazsó Anikó: Ács-állványozó szakmai ismeretek III. Pécs, 2008, Szega Books Kft. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Rózsa István: Kliségyártás, klisémegrendelés, ábraméretezés. Kiadói műszaki továbbképző alapfokú kiskönyvtára 5. Bp., é.n., Műszaki. 49 p. Kiadói papírkötésben. Roppant alacsony példányszámú szakkiadvány.
15697.

Rózsa István: Kliségyártás, klisémegrendelés, ábraméretezés. Kiadói műszaki továbbképző alapfokú kiskönyvtára 5. Bp., é.n., Műszaki. 49 p. Kiadói papírkötésben. Roppant alacsony példányszámú szakkiadvány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Vegyes műszaki könyvek, 8 db:   Sadaricsev: Gépkocsi javítása. Bp., 1955, Műszaki. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.   Gépipari táblázatok. Bp., 1970, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés.   Tömösy M. Jenő: Gépjárművek villamos berendezése. Negyedik, bővített és átdolgozott kiadás. Bp., 1953, Népszava. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.   Magyar Gördülőcsapágy Művek 670. Gyártmánykatalógus. Bp., (1967), Kossuth Nyomda. Kiadói papírkötés.   Pataki Nándor: A korszerű kompresszorozás gyakorlati tapasztalatai és alapelvei. Bp., 1964, Mérnöki Továbbképző Intézet. Kiadói papírkötés.   Vízgőzdiagrammok. Szerk.: Tamásy András. Bp., 1953, Nehézipari Könyvkiadó. Kiadói kissé foltos papírkötés.   V. I. Anohin: A gépkocsi szerkezete. Bp., 1952, Népszava. Kiadói kopottas félvászon-kötés.   Fúrás-faragás. Szerszámok, polcok, falak, ajtók. Fordította Farkas Elemér. Pannónia Barkácskönyvek. Bp., 1990, Pannónia. Kiadói kartonált papírkötés.
15698.

Vegyes műszaki könyvek, 8 db: Sadaricsev: Gépkocsi javítása. Bp., 1955, Műszaki. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés. Gépipari táblázatok. Bp., 1970, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés. Tömösy M. Jenő: Gépjárművek villamos berendezése. Negyedik, bővített és átdolgozott kiadás. Bp., 1953, Népszava. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés. Magyar Gördülőcsapágy Művek 670. Gyártmánykatalógus. Bp., (1967), Kossuth Nyomda. Kiadói papírkötés. Pataki Nándor: A korszerű kompresszorozás gyakorlati tapasztalatai és alapelvei. Bp., 1964, Mérnöki Továbbképző Intézet. Kiadói papírkötés. Vízgőzdiagrammok. Szerk.: Tamásy András. Bp., 1953, Nehézipari Könyvkiadó. Kiadói kissé foltos papírkötés. V. I. Anohin: A gépkocsi szerkezete. Bp., 1952, Népszava. Kiadói kopottas félvászon-kötés. Fúrás-faragás. Szerszámok, polcok, falak, ajtók. Fordította Farkas Elemér. Pannónia Barkácskönyvek. Bp., 1990, Pannónia. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
EUR
,
12,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Petrik Ottó: Vasútmodellezés. (Járművek.) Modellezők könyvtára 4. Bp., 1969, Táncsics. Kiadói kartonált papírkötés, viseltes állapotban, a gerince hiányzik, a könyvtest egyben van, a borító kissé kopottas.
15699.

Petrik Ottó: Vasútmodellezés. (Járművek.) Modellezők könyvtára 4. Bp., 1969, Táncsics. Kiadói kartonált papírkötés, viseltes állapotban, a gerince hiányzik, a könyvtest egyben van, a borító kissé kopottas.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Apáthy Jenő: A levegő meghódítása. Bp., é.n., Wodianer F. és Fiai Grafikai Intézet és Kiadvállalat Rt. Kiadó papírkötés, szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
15700.

Dr. Apáthy Jenő: A levegő meghódítása. Bp., é.n., Wodianer F. és Fiai Grafikai Intézet és Kiadvállalat Rt. Kiadó papírkötés, szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Schimanek Emil: Gőzkazánok, gőzgépek, és gőzturbinák. Tájékoztató a gőzüzemű erőművek üzemi viszonyairól. Budapest, 1950, Népszava. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval.
15701.

Schimanek Emil: Gőzkazánok, gőzgépek, és gőzturbinák. Tájékoztató a gőzüzemű erőművek üzemi viszonyairól. Budapest, 1950, Népszava. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Orbán Dezső: Az ezermester száz mesterműve. Budapest, 1934, Szent István Társulat Kiadása. Kiadói félvászon kötés, 191 p. Jó állapotban
15702.

Orbán Dezső: Az ezermester száz mesterműve. Budapest, 1934, Szent István Társulat Kiadása. Kiadói félvászon kötés, 191 p. Jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Riesz József: Fémipari szakrajz. Vezérfonal az ipt. iskolai fémipari szakrajz tanulásához. Bp., é.n. Vörösváry. 92 p. Kiadói papírkötésben.
15703.

Riesz József: Fémipari szakrajz. Vezérfonal az ipt. iskolai fémipari szakrajz tanulásához. Bp., é.n. Vörösváry. 92 p. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Jakab László: Elektrokardiographia. Gyakorló orvosok számára. Bp., 1941, Novák Rudolf és Társa. Számos ábrával. Kiadói vászonkötésben. Tulajdonosi bejegyzésekkel. Számos helyen aláhúzások.
15704.

Dr. Jakab László: Elektrokardiographia. Gyakorló orvosok számára. Bp., 1941, Novák Rudolf és Társa. Számos ábrával. Kiadói vászonkötésben. Tulajdonosi bejegyzésekkel. Számos helyen aláhúzások.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Vendéglátóipari technológia. A vendáglátóipari tanulóiskolák számára. Budapest, 1968, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói karton kötésben
15705.

Vendéglátóipari technológia. A vendáglátóipari tanulóiskolák számára. Budapest, 1968, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói karton kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
200 Ft
0,54
EUR
,
0,59
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz