Laczkó Márta: Diáklányok. Százszorszép könyvek. Szerk.: Tutsek Anna. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, a borítója elvált a könyvtesttől, a borító és a gerinc szakadozott.
A. Verley: Egy dacos kislány története. Fordította Csetényi Erzsi. Százszorszép könyvek. Szerk.: Tutsek Anna. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé viseltes papírborítóval, de belül jó állapotban.
Gyöngyössy Istvánné: Angol nyelv a vendéglátásban, az idegenforgalomban és a kereskedelemben. Haladóknak. Bp., 1979, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
Fekete István: Zsellérek. Bp., é.n. [1939], Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kissé kopottas borítóval, gerinccel, kissé laza fűzéssel, de belül jó állapotban. Első kiadás.
Edgar Allan Poe: Az arckép. A fekete macska. Monumenta Literarum II. sorozat 10. szám. Angolból fordította Mikes Lajos. Gyoma, 1922, Kner Izidor, 21 p. Kiadói papírkötés, a borítója szakadozott, megviselt, de belül jó állapotban.Megjelent 600 példányban.
A Nibelung-ének és a Frithiof-monda I-II. Fordította Szász Károly, és Győry Vilmos. Remekírók Képes Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kissé kopottas aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kissé sérült az I. kötet gerince, volt könyvtári példány, intézményi bélyegzőkkel.
Márai Sándor: Napló (1943-1944). Márai Sándor munkái. Bp., 1945, Révai. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.
Gróf Vay Sándor Munkái I-X. A VI. kötet hiányzik, csak kilenc kötet. Gergely Imre, Heyer Artur, Hegedűs László, Neogrády Antal, Udvary Géza, rajzaival.
I. A régi világból. 200+2 p.+11 t. A könyvből öt illusztráció hiányzik.
II. Amikor még postakocsin jártak. 198+2 p. +15 t. A könyvből egy illusztráció hiányzik.
III. Lavotta szerelmei és egyéb elbeszélések. 195 p.+11 t. A könyvből öt illusztráció hiányzik.
IV. A királyné poétája. 193p. + 12 t. A könyvből öt illusztráció hiányzik.
V. Udvari dámák leveleiből. 192 p.+11 t. A könyvből négy illusztráció hiányzik.
VII. A Palatinus huszárok. 198 p.+14 t.
VIII. Erzsébet királynéról és más krónikás feljegyzések. 198 p.+ 10 t. A könyvből hat illusztráció hiányzik.
IX. Elpusztult urak. 201 p. + 16 t.
X. Ősökről-Unokáknak. 206 l. 16 t. A könyvből egy illusztráció hiányzik.
Bp., é.n. [1909], Országos Monográfia Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, egy-két kisebb sérüléssel, egy-két kisebb kopással, de alapvetően jó állapotban.
Kisfaludy Sándor Minden Munkái VI. kötet Budapest, 1892, Franklin-Társulat. Negyedik kiadás.Kiadói festett aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, kis kopásokkal a borító és a gerinc sarkain. Jó állapotban. Töredék kötet.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.