Angol nyelvű, a trianoni magyar területi veszteségekkel foglalkozó irredenta szimpatizáns kiadvány.
Some Opinions, Articles and Report bearing upon the Treatry of Trianon and the Claims of the Hungarian Nationals with regard to their Lands in Transylvania. II. kötet. London, [1928], W. P. Griffith & Sons, 305 p. Kiadói papírkötés, angol nyelven./Paperbinding, in English language.
1928 Rendőrségi címtár. Budapesti utmutató és címtár. VIII. évfolyam. Bp., Pallas. Kopottas egészvászon-kötés, laza fűzéssel, a 7/8. oldal szakadt, a 8-11 oldal között a lapok kijárnak.
1928 Minute of the Public Meeting of the Council of the League of Nations. Held at Geneva, in June 1928, in the Affair of the Mixed Hungaro-Roumanian Arbitral Tribunal. Bp., Hornyánszky, francia és angol nyelven. Papírkötésben, viseltes, ragasztott gerincű borítóval, de belül jó állapotban./Paperbinding, with damaged cover, in French and English language.
dr. Keéri-Szántó Andor: A könyv boltiára és a kartelltörvény. Bp., 1938. 12p. + Magyar könyvkiadók és könyvkereskedők országos egyesülete ötvenéves jubileumi díszülése. Bp., 1929. Stephaneum. 14p.
cca 1930 A Cosulich Line 2. "Oceania" körutazása Görögország, Törökország és Rhodos útirányban. F. Romoli szignós reklám kiadvány térképpel / Hungarian oceanic cruise advertising brochure