A magyar vas- és acélművek gyártmányainak jegyzéke I. kötet. Bp., 1972, Kögazdasági és Jogi Könyvkiadó. Negyedik átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
1975-1984 Jazz Forums. The Magazine of the European Jazz Federation, 17 szám. Papírkötésben, angol nyelven. Változó, többségében jó állapotban. / 1975-1984 Jazz Forums. The Magazine of the European Jazz Federation, 17 numbers. Paperbinding, in English language, in good condition.
1976 Herald Eelma grafikái. Kiállítási katalógus. Szolnok, 1976, Damjanich J. Múzeum. Kiadói papírkötésben, ajándékozási bejegyzéssel. Mindössze 300 példányban jelent meg.