Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 127
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1577239
19114
296
Jewellery
cca 1890 ezüst (Ag.) mini pad, poncolt, jelzett, mesterjeggyel, h:4,5 cm, nettó:18 g 1580654
19115
296
Jewellery
Ezüst (Ag.) mandzsetta ónixszal, jelzett, bruttó: 4 g 1580651
19116
296
Jewellery
Ezüst (Ag.) borostyán köves gyűrű, méret: 51, bruttó:8 g 1580655
19117
296
26000
Jewellery
Arany (14K) fülbevaló cirkón kővel, egyik kis kő hiányzik, jelzett, bruttó: 3 g 1580657
19118
296
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű, jelzett, méret:52, nettó:4 g 1580658
19119
296
Jewellery
cca 1900 ezüst (Ag.) bross, kézzel festett gyöngyházzal, jelzés nélkül, egy csiszolt kő hiányzik, 3×3 cm, bruttó:10 g 1581569
19120
296
Jewellery
Ezüst (Ag.) fűszeres kiskanál, jelzett, h:11 cm, nettó:12 g 1479413
19121
296
48000
Jewellery
Arany(Au) 10K karkötő, jelzett(Italy), h: 20 cm, kopásnyomokkal, nettó: 12,4 g 1555661
19122
296
26000
Jewellery
Ezüst (Ag.) Omega zsebóra, jelzett, működik, bruttó 70,9 g 1580656
19123
296
17000
Jewellery
Ezüst (Ag.) monogramos teás kanál ( 6db), jelzett, h:14 cm nettó:166 g 1579421
19124
296
22000
Jewellery
Ezüst(Ag) monogramos, koronás teáskanál, jelzett, h: 16 cm, nettó: 202 g 1579498
19125
296
Jewellery
Ezüst (Ag.) cigarettatárca, sérült zománc díszítéssel, 7,5×11 cm, nettó:148 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft