Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 13
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1185255
11030
296
Antique
Térdeplő férfi netsuke, faragott csont figura, az alján jelzett, m: 3 cm 1577585
11031
296
26000
Antique
Csigaházas állatka, netsuke, faragott csont, jelzett (olvashatatlan), berakással (szemnél), h:4 cm 1577580
11032
296
26000
Antique
Madár figurás netsuke, faragott csont, jelzett (Z.E), berakással (szemnél), m:3,5 cm 1575092
11033
296
Antique
cca 1900 Berndorf szecessziós szalvétagyűrű, 3 db, alpakka, belegravírozott monogramokkal és "97. Infantrie-Regiment" katonai alakulat emblémával, jelzettek 1575286
11034
296
Antique
cca 1900 Szecessziós szalvétagyűrű, 7 db, alpakka és réz, belegravírozott monogramokkal, többségük jelzett 1581929
11035
296
Antique
Antik ezüst (Ag.) nyelű kanál, csont fej résszel, jelzett, h:15,5 cm, pótolt dobozában, bruttó:24 g 1582006
11036
296
Antique
Jelzett gyöngyház berakásos színházi látcső. WK jelzéssel. szép állapotban 1580649
11037
296
Antique
Watson & Gillott szecessziós réz tálca, jelzett, préselt, 55×34 cm 1573849
11038
296
50000
Antique
Antik kandalló paraván, faragott fa,sérült antik gobelinnel, belső: 46×63 cm, külső:114×74 cm 1577195
11039
296
30000
Antique
Antik forgatható fejű takaróállvány?, kutyás gobelin képpel, festett fa talapzattal, m:48 cm 1576004
11040
296
Antique
Alpakka cukortartó, jelzett (M.Jarra), jó állapotban, m:12 cm, 12×9 cm 1422473
11041
296
Antique
Dekoratív süteményes készlet. Aranyozott alpakka, csont nyéllel, díszdobozban / Vintage tarte set, 36x11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft