Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Budapest, 1973, Műszaki Könyvkiadó,251 p.. Magyar, angol, orosz és német nyelven. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, műanyag fóliában. A gerincén a műbőr kopottas.
Janka Gyula: Amit még a miniatűr könyvekről tudni kell. Budapest, 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó, 268 p. Minikönyv, magyar, angol, orosz, német nyelven. Kiadói aranyozott műbőr kötésben. A gerincén a műbőr kopott.