A hatályos magyar törvények gyűjteménye. IV. kötet. 1888-1895-ik évi törvénycikkek. Corpus Juris Hungarici. Magyar törvénytár. 1000-1911. Szerk.: Márkus Dezső. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott gerincű félvászonkötés, kopottas borítóval.
A hatályos magyar törvények gyűjteménye. II. kötet. 1874-1880-ik évi törvénycikkek. Corpus Juris Hungarici. Magyar törvénytár. 1000-1911. Szerk.: Márkus Dezső. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott gerincű félvászonkötés, kissé kopottas borítóval.
A hatályos magyar törvények gyűjteménye. V. kötet. 1895-1907-ik évi törvénycikkek. Corpus Juris Hungarici. Magyar törvénytár. 1000-1911. Szerk.: Márkus Dezső. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott gerincű félvászonkötés, kissé kopottas borítóval.
Dr. Bursics Zoltán: A magyar anyagi bűntetőjog vázlata. Bp., 1936, Grill Károly. Átkötött félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, aláhúzásokkal.
Vágó József - Varró István: Magyar élelmiszer törvények. Élelmiszerhamísításra vonatkozó jogszabályok gyűjteménye. Bp., 1913, Ráth Mór. 320 p. Kiadói, gerincén kissé sérült papírkötésben.
Az 1892-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1892, M. Kir. Belügyministerium (Nágel Ottó bizománya). A "Magyar Királyi Belügy Minister" pecsétjével. Korabeli kopottas félvászonkötésben.
Házasságkötés előtti kötelező orvosi vizsgálat. Szerk.: Dr. Melly József, Dr. Székely Miklós. Bp., 1942, Fővárosi Könyvkiadó Kft., 143 p. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
Micskey Imre: Vízjogi és vízmívelési alapismeretek kézi könyve. Saját viszonyaira, s a hasznosítás igényeire való tekintettel írta - Nádor csatornai igazgató mérnök. Pest, 1868, Herz János, 102 p. Korabeli félvászon kötésben. Ritka!