Ujváry Zoltán: Menyecske a kemencében. Világjáró palóc adomák és huncutságok. Budapest - Debrecen, 1986, Európa - Alföldi. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Wohlfart Zoltán: Az újholdas nyári napforduló pogány kori emlékei Felcsíkon. Kopjafa helyett. Bp., 2005, Magyar Ház Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
Krausz Tivadar: Hazakutatás. avagy "Krausz elvtárs mi van a fiókban?" 1980-1990. Budapest, 1991, Széphalom Könyvműhely. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált példány!
Zuboly könyve. Dr. Bányai Elemér válogatott munkái. Összeáll.: Mikes Lajos.Bp., 1916, Budapesti Újságírók Egyesülete. Kicsit kopott, gazdagon díszített vászonkötésben, jó állapotban.