Festmények és grafikák Tételek száma: 259
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1577922
10180
296
Szász Károly István (1909-1979): Korhadt fa a Széchenyi hegyen. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×16 cm 1575792
10181
296
Szecsödy jelzéssel: Velence. Olaj, farost, keretben, 13×18 cm 1578026
10182
296
15000
Szeift Béla (1944-2012): A fűre ülni szabad, olaj, vászon, jelzett, 45,5×32,5 cm 1545397
10183
296
Szeift Béla (1944-2012): Burjánzás. Vegyes technika, papír, jelzett, 29×42 cm 1578549
10184
296
50000
Tábori Csaba (1960 - ): 2 db I. évfolyamos typo-grafika, papír, egyik hátul jelzett, 40×28 cm, 37×39 cm 1577819
10185
296
Tihanyi János Lajos (1892-1957): Utca részlet. Rézkarc, papír, jelzett, 21,5×14,5 cm 1577939
10186
296
Toretti jelzéssel: Tengeri kikötő. Olaj, vászon, keretben, 37×47 cm 1329787
10187
296
Tóth Rozália (1946-2015): Faluhatár. Olaj-gipsz, vászon, jelzett, keretben, 90×60 cm 1323474
10188
296
Tóth Rozália (1946-2015): Széthasadt fa. Olaj- gipsz, farost, jelzett, keretben, 19×40 cm 1323476
10189
296
Tóth Rozália (1946-2015): Tanya. Olaj- gipsz, farost, jelzett, keretben, 10×19 cm 1320548
10190
296
Tóth Rozália (1946-2015): Gémeskút. Olaj- gipsz, farost, jelzett, keretben, 50x100 cm 1320546
10191
296
Tóth Rozália (1946-2015): Határ. Olaj- gipsz, farost, jelzett, keretben, 50x100 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft