Kerámiák Tételek száma: 28
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1360228
11068
296
Art-ceramics
Mázas retro kerámia váza, jelzett (BK), apró lepattanással, m:27 cm 1562112
11069
296
Art-ceramics
Jelzett retró váza, apró lepattanással, m: 37 cm 1548273
11070
296
Art-ceramics
Kézzel festett mini maszk kitűzők, mázas kerámia, 3 db-on műszőrme parókával, jelzés nélkül, összesen: 5 db, h: 4-7 cm 1054920
11071
296
Art-ceramics
Fazekas váza, apró lepattanásokkal, mázas kerámia, jelzett, m:22 cm 1054497
11072
296
Art-ceramics
Vidám motívumos mázas kerámia kancsó, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 20,5 cm 1054535
11073
296
Art-ceramics
Dekoratív, San Marino várát formázó mázas kerámia folyadéktároló, rajta műanyag csappal, kézzel festett, jelzés nélkül, m: 23,5 cm 1581482
11074
296
Art-ceramics
Retro váza, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:18 cm 1580659
11075
296
Art-ceramics
Retro kerámia tétel, összesen 10 db, néhány jelzett, csorba, lepattanás nélkül 1541744
11076
296
Art-ceramics
2 db Herendimajolika tányér, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, d: 18,5 cm 1581681
11077
296
Art-ceramics
Ón fedeles jelzett söröskorsó, mázas kerámia, hibátlan, m:21,5 cm 1559247
11078
296
Art-ceramics
2 db váza, mázas kerámia, jelzés nélkül, az alján sérülésekkel, m: 24 cm 1575799
11079
296
7500
Art-ceramics
Áttört szélű padlóváza, kézzel festett, kopott, jelzés nélkül, alján lyukkal, m: 47 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft