Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 107
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1541704
30627
295
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Kiss Sándor (1925-1999) 1988. "MÉE Caesar Claudius" Br emlékérem (29mm) T:1- 1521095
30628
295
Numizmatika
Kiss Sándor (1925-1999) 1991. "II. János Pál pápa / A Szentatya Szombathelyen 1991. aug. 19." aranyozott Br emlékérem nem hozzáillő tokban (65mm) T:2(PP) karc, ujjlenyomat 1568851
30629
295
Numizmatika
Kósa István (1953-) 1989. "Kádár János" Ag emlékérem (31.05g/0.925/38.6mm) T:PP fo., kis patina 1565611
30630
295
Numizmatika
Kósa István (1953-) 1989. "Kádár János" Ag emlékérem (31.25g/0.925/38.6mm) T:1- (PP), kis patina 1554791
30631
295
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1988. "Telcs Ede / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Bajai Csoportja" Br emlékérem (42,5mm) T:2 1568818
30632
295
Numizmatika
Lapis András (1942-) "MÉE - Kiskőrösi Csoport - Bem-Petőfi" Br emlékérem (42,5mm) T:2 1323330
30633
295
500
Numizmatika
Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1969. "Kőrös-Menti Kulturális Hetek" egyoldalas Br érem dísztokban (94mm) T:2 ph. 1522108
30634
295
Numizmatika
Percz János (1920-2000) 1978. "A meztelen próféta" Br egyoldalas plakett (88mm) T:2 1488555
30635
295
Numizmatika
Rajki László (1939-) 1980. "Szentedre, Ville Honorée de la Medaille Hild" Hild János-díj Br domborműve (117x127mm/422g) T:1- kis patina / Hungary 1980. "Szentedre, Ville Honorée de la Medaille Hild" Br relief of the Hild János Award. Sign.: László Rajki (117x127mm/422g) C:AU small patina 1510314
30636
295
Numizmatika
Rajki László (1939-) 1983. "Az Év Sportolója - Békés Megyei Népújság" Br díjplakett (117mm) T:2 kis oxidáció 1488577
30637
295
Numizmatika
Rajki László (1939-) 2002. "Nicolás Müller-díj / Nicolás Müller FIAP - Regionális Műhely - Orosháza" kétoldalas Br plakett (98mm/455g) T:2 patina / Hungary 2002. "Nicolás Müller Award / Nicolás Müller FIAP - Regional Workshop - Orosháza" double-sided Br plaque (98mm/455g) C:XF patina 1510316
30638
295
Numizmatika
Rajki László (1939-) DN "Magyar Népművelők Egyesülete Békés Megyei Szervezete - Az Egyesületi Munkáért" Br plakett (117mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft