1931 Die Alpen - Les Alpes - Le Alpi, a Svájci Alpesi Klub folyóiratának 7. évfolyama, hozzákötve: Chronik des S. A. C. und kleine Mitteilungen / Chronique du C. A. S. et reseignements divers (Bern, 1931). Vászonkötésben, jó állapotban.
1925 Die Alpen - Les Alpes - Le Alpi, a Svájci Alpesi Klub folyóiratának első évfolyama, hozzákötve: Chronik des S. A. C. und kleine Mitteilungen / Chronique du C. A. S. et reseignements divers (Bern, 1925). Vászonkötésben, jó állapotban.
Weiß, Jürg: Klippen und Klüfte. Zürich - Leipzig, 1942, Orelli Füssli Verlag. Benedek István (1915-1996) ex librisével. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Winter, Otto: Das Himalajagebirge. Die Throne der Götter. Berlin, é. n., August Scherl (Der Weltwanderer. Dichtung und Erlebnis). Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. /
In a bit worn out linen binding, otherwise in good condition.
Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. 1930. Innsbruck, 1930. Verlag des D. und Ö. Alpenvereins. Nagyon sok képpel. egészvászon kötésben, szép állapotban / With many illustrations, in full linen binding, in nice condition.