Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 369

15866.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
15867.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,51
123,53
The Tale of Lohengrin Knight of the Swan aftre the drama of Richard Wagner by T.W. Rolleston. Presented by Willy Pogany New York, 1912, Crowell. Finely illustrated throughout in color and with 8 tipped-in color plates within decorative borders, numerous full-page illustrations, each text leaf with elaborate pictorial borders, the text in calligraphy. Gray cloth-bound, decorated in gilt on the spine, and gilt and color on the upper board. Decorated endpapers. Light wear to the edges and spine tips, slight vertical injury on the spine. First edition in fine condition.
15868.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) hat kiadványa egybekötve: Molnár Viktor: A vörös kereszt. A Genfi egyezmény ismertetése. Harmadik átdolgozott kiadás.+Egy angol altábornagy kémkedése. Sir Robert Baden-Powell önvallomásai. Fordította Ruttkay György.+Kölcsey Ferenc: Parainesis Kölcsey Kálmánhoz.+ Vereszájev: Az orosz hadsereg züllése az orosz-japán háborúban. Vereszájev emlékirataiból. Fordította Ruttkay György.+Dr. Nothnagel Hermann: A halál. Fordította Schöpflin Aladár.+Gyulai Pál: Birálatok. Összeválogatta és bevezetéssel ellátta Benedek Marcell. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 88+98+52+132+45+57 p. Átkötött egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, volt könyvtári példány.
15869.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Maupassant: Első hó. Premiére neige. Kétnyelvű Klasszikusok Könyvtár 26. szám. Fordította Ignotus Pál. Bp., 1920, Lantos. Kiadói papírkötés, magyar és francia nyelven. A borító Kozma Lajos munkája. (Kozma 1919.)
15870.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15871.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Janne Teller: Semmi. Fordította Weyer Szilvia. Bp., 2011, Scolar. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15872.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Tóth Csaba: A Sci-fi politológiája. Bp., 2016, Athenaeum. Kiadói papírkötés.
15873.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
2 db könyv Apáczai Csere Jánosról: Fábián Ernő: Apáczai Csere János. Kolozsvár-Napoca, 1975, Dacia Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben, műanyag borítóval. Intézményi bélyegzővel. Apáczai Csere János: Magyar Encylopaedia. Bp., 1959, Szépirodalmi Könyvkiadó. Magyar Klasszikusok sorozat. Kiadói egészvászon kötésben. Intézményi bélyegzővel.
15874.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Szana Tamás: Magyar költők szerelmei. Bp., 1887, Hornyánszky. Kicsit kopott félbőr kötésben.
15875.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15876.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Erdős Renée: Alkotók. Bp., é. n., Fővárosi Könyv- és Lapkiadó Rt. Aláírt példány. Kissé kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15877.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft