Képeslap Tételek Tételek száma: 45
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1566936
20023
295
Postcard lots
KĂŠpeslapok
45 db RÉGI városképes lap és sok fotó (Ausztria, Csehország, Németország, Görögország, stb.) + 7 leporellófüzet / 45 pre-1945 European town-view postcards and many photos (Austria, Czech Republic, Germany, Greece...) + 7 leporello booklets (Bad Teplitz-Schönau, Marienbad, Dresden, Constantine, Djebel-Kouif, Souvenir d'Alger, Scenes et Types) 1571984
20024
295
Postcard lots
KĂŠpeslapok
31 db főleg RÉGI használatlan belga és francia városképes lap / 31 pre-1945 unused Belgian and French town-view postcards 1571940
20025
295
Postcard lots
KĂŠpeslapok
25 db RÉGI spanyol városképes lap, vegyes minőség / 25 pre-1945 Spanish town-view postcards, mixed quality 1567794
20026
295
Postcard lots
KĂŠpeslapok
11 db RÉGI osztrák városképes lap, vegyes minőség / 11 pre-1945 Austrian town-view postcards, mixed quality 1567731
20027
295
Postcard lots
KĂŠpeslapok
6 db RÉGI külföldi városképes lap, vegyes minőség. Osztrák és olasz lapok / 6 pre-1945 European town-view postcards, Italian, Austrian 1567829
20028
295
Postcard lots
KĂŠpeslapok
3 db RÉGI francia városképes lap; Beauvais, Marseille, Saint-Cloud / 3 pre-1945 French town-view postcards, 1572020
20029
295
Postcard lots
KĂŠpeslapok
50 db RÉGI használatlan motívumlap; művészlapok, vegyes minőség / 50 pre-945 unused motive postcards, art postcards, mixed quality 1569458
20030
295
Postcard lots
KĂŠpeslapok
39 db RÉGI motívumlap, művész, üdvözlő, pár lithoval, vegyes minőség / 39 pre-1945 motive cards; art, greeting with some lithos, mixed quality 1572004
20031
295
Postcard lots
KĂŠpeslapok
31 db RÉGI motívumlap sok érdekes darabbal pár fotóval, vegyes minőségben / 31 pre-1945 motive cards with interesting cards and some photos, in mixed quality 1569477
20032
295
Postcard lots
KĂŠpeslapok
31 db RÉGI művészlap, vegyes minőség / 31 pre-1945 art motive cards in mixed quality 1569481
20033
295
Postcard lots
KĂŠpeslapok
31 db RÉGI művészlap, vegyes minőség lithokkal / 31 pre-1945 art motive cards in mixed quality with lithos 1569460
20034
295
Postcard lots
KĂŠpeslapok
27 db RÉGI motívumlap, művész, sok lithoval, vegyes minőség / 27 pre-1945 motive cards; art with many lithos, mixed quality Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft