Dilinkó jelzéssel: Juhász. Olaj, karton, 29×43 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/295/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500018/Dilinko-jelzessel-Juhasz-Olaj-karton-29C39743-cm~II1565667
1565667
10075
295
Leírás: Dilinkó jelzéssel: Juhász. Olaj, karton, 29×43 cm
: vörös_iván