Festmények és grafikák Tételek száma: 449
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1571957
10288
295
11000
Schätter Sebastian (?-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, 42×38 cm 1568154
10289
295
14000
Scheiber jelzéssel: Model. Olaj, falemez, 70×50 cm 1568107
10290
295
Scheiber jelzéssel: Zenészek. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 40×30 cm 1565041
10291
295
14000
Scheiber jelzéssel: Cigarettázó férfi. Olaj, farost, 45×35 cm 1543990
10292
295
Schön György (?-?): Díszes képkeret-terv, vegyes technika, papír, jelzett, 34×34 cm 1571313
10293
295
14000
Schönbereger jelzéssel: Fekvő női akt. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 45×32 cm 1555698
10294
295
Simándy József(?-?): Balaton. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 14x20 cm 1555703
10295
295
Simándy József(?-?): Tihany(1935). Akvarell, papír, üvegezett keretben, 14x20 cm 1565505
10296
295
Simon Zoltán (1950-): Pécs, Székesegyház. Színes rézkarc, papír, jelzett, 20×28 cm 1565490
10297
295
Simon Zoltán (1950-): Halászbástya. Színes rézkarc, papír, jelzett, 24×33 cm 1567802
10298
295
Somlai Vilma (1938-2007): Asztali csendélet. Linó, papír, jelzett, 38×30 cm 1567491
10299
295
Sostarics Lajos (1896-1968): Szervita tér 1945. Vegyes technika, papír, 19x14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft