Festmények és grafikák Tételek száma: 449
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1565249
10216
295
Kunffy jelzéssel: Szoba. Olaj, karton,keretben, 30×42 cm 1553950
10217
295
24000
Kurucz D. István (1914-1996): Fürdés után (Paul Peel festménye után). Olaj, karton, jelzett, keretben, 46×34 cm 1567685
10218
295
Láng Rudolf (1904-1991): Éj a kopár hegyen. Rézkarc, papír, jelzett, 26×29 cm 1569791
10219
295
LD jelzéssel: Mária. Fametszet, papír, 23x16 cm 1569787
10220
295
LD jelzéssel: Középkori városi polgár. Fametszet, papír, 23x16 cm 1568231
10221
295
Lotz jelzéssel: Akt. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 32×21 cm 1565806
10222
295
Macskássy Izolda (1945-): Virágok. Kollázs, festett selyem, jelzett, üvegezett keretben, 53×32 cm 1555210
10223
295
8500
Maldrik Gábor (?- ): Vihar után, tűzzománc, fém, hátulján jelzett, fa keretben, 23,5×29 cm 1568149
10224
295
Marosán jelzéssel: Házudvar. Olaj, farost, 64×70 cm 1568093
10225
295
Maticska jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, farost, keretben, 29×33 cm 1567362
10226
295
Mágori Varga Béla (1897-?): Fohászkodók. Rézkarc, papír, jelzett, kis gyűrődéssel, üvegezett keretben, 14×14 cm 1550683
10227
295
MCP jelzéssel: Palota holdfényben. Olaj, farost, 50×62 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft