Festmények és grafikák Tételek száma: 449
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1533007
10168
295
JP jelzéssel: Arc-kollázs, olaj, farost, 34×53 cm 1532976
10169
295
JP jelzéssel: Arcok, vegyes technika, farost, 54×32 cm 1530398
10170
295
JP jelzéssel: Üvöltők. Olaj, falemez, 44×35 cm 1543407
10171
295
JP jelzéssel: Vitorlás a kikötőnél. Olaj, vászon, 35×45 cm 1529723
10172
295
Kalocsai Zoltán (1963-): "Az vagy nekem mint testnek a kenyér". Vegyes technika, applikáció, vászon, jelzett (hátoldalán), 40×40 cm 1502455
10173
295
Kass János (1927-2010): Illusztráció (Világgazdaság) a Minerva nagy képes enciklopédiához 1972-1975. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 26×20 cm 1550691
10174
295
Katona jelzéssel: Alpesi ház. Olaj, vászon, 26×35 cm 1569147
10175
295
32000
Kádár jelzéssel: Pirkadat a határban, olaj, fa, díszes keretben, 33×46 cm 1566447
10176
295
Kádár jelzéssel: Hölgyek, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 21×10,5 cm 1554115
10177
295
4800
Kádár György (1912-2002): Csendélet gyertyával. Rézkarc, papír, jelzett, 28×24 cm 1566400
10178
295
Kádár József (1936- ): Hommage a Le Corbusier 1987, linó, papír, jelzett, számozott (1/15), üvegezett fa keretben, 26,5×27 cm 1552719
10179
295
44000
Kárpáthy Jenő (1870-1950): Fasor. Olaj, karton, sérült, jelzett, üvegezett keretben, 57×45 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft