Festmények és grafikák Tételek száma: 449
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1556335
10144
295
Herman Lipót (1884-1972): Balaton. Színezett rézkarc, karton, jelzett, 28×34 cm 1551037
10145
295
Hertay Mária (1932-): Horgász. Rézkarc, papír, jelzett, 9,5x14 cm 1568109
10146
295
Heyer jelzéssel: Cicák és a szarvasbogár. Festett selyem, üvegezett keretben, 20×23 cm 1534374
10147
295
Hénel jelzéssel: Lovasok. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 38×26 cm 1568244
10148
295
14000
Hincz jelzéssel: Jelek. Olaj, falemez, sérült, 47×79 cm 1569154
10149
295
34000
Holló jelzéssel: Asszonyok, olaj, karton, fa keretben, 70×52 cm 1572785
10150
295
Holtz jelzéssel: Gavrilo Princip 1914, ceruza, papír, paszpartuban, 22,5×13,5 cm 1572792
10151
295
Holtz jelzéssel: Nedeljko Čabrinović 1914, ceruza, papír, paszpartuban, 21,5×15 cm 1565316
10152
295
Hornyánszky hagyatéki pecsét jelzéssel: 2 db vázlat rajz, szén, papír, 40×29 cm 1569714
10153
295
Hornyánszky hagyatéki pecsét jelzéssel:Fej tanulmányok, ceruza, papír, 30×25 cm 1497014
10154
295
Hornyánszky hagyatéki pecséttel: Grafiti. vegyes technika, vászon, sérült, 30×40 cm 1549401
10155
295
Hornyánszky hagyatéki pecséttel: gyerek rajzok ( 6db) Ceruza, akvarell, papír, 17×21-20×30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft