Bolhapiac Tételek száma: 389
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1568063
11336
295
Flea Market
Szexi póker kártya, 2 pakli eredeti dobozában 1570199
11337
295
Flea Market
Szent Gellért szállós szósztartó, alpakka, jelzett, h:13 cm 1570211
11338
295
Flea Market
Brooks Brothers jelzett bőr mandzsetta tartó,4 pár különböző mandzsettával, 10×6 cm 1572488
11339
295
Flea Market
3 pakli kártya, hiánnyal, köztük 2 pakli adójegyes is 1572484
11340
295
Flea Market
2 db vászon babaarc, szemekkel 1572505
11341
295
Flea Market
1572490
11342
295
Flea Market
Díszes fából készült szipka, bőr tokban, Adler Fülöp és Fia Bp., h: 13,5 cm 1554950
11343
295
Flea Market
3 pakli különféle kártya, részben bontatlan 1541239
11344
295
Flea Market
cca 1970 Székesfehérvári MÁV Előre sport klub zászlók / Sports flag 18 cm 1522879
11345
295
Flea Market
Órás tétel 7 db órás csipesz, közte jelzett svájci is, és három kis csavarhúzó 1566147
11346
295
Flea Market
3 db márkás öngyújtó (Consul, Penguin, Dunhill) 1565995
11347
295
Flea Market
6 db féldrágakövekkel díszített koktélkanál, h: 21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft