Bolhapiac Tételek száma: 389
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1566138
11432
295
Flea Market
Bentley Simtronic fém öngyújtó, saját dobozában, h: 6,5 cm 1567690
11433
295
Flea Market
XX. sz. eleji angol jegyzettábla, részben kézzel festett vadászjelenettel, ceruzával 1569304
11434
295
Flea Market
KÖZÉRT Pörkölt Kávé fém doboz, kopásnyomokkal, rozsdafoltokkal, 11x8x5 cm 1566902
11435
295
Flea Market
Pirit kocka, kis lepattanással, 2,5×2,5×2 cm 1542117
11436
295
Flea Market
Kis réz pecsétnyomó 3,5 cm 1527150
11437
295
Flea Market
2 db faragott csont pálcika, mindkettőn sérüléssel, h: 14 cm 1494476
11438
295
Flea Market
Bőr modern fésűtartók (3db), 13×4 cm, 13×4 ill. 10×5 cm 1524765
11439
295
Flea Market
Fa kulacs formájú illattartó, kézzel festett, kis kopásokkal, m: 8.5 cm. 1566816
11440
295
Flea Market
Barna napkő, ásványtojás, 3,5×2,5 cm 1566238
11441
295
Flea Market
Keleti motívumos réz szelence, m: 10,5 cm 1566820
11442
295
Flea Market
Aragonit, ásványtojás, 3,5×2,5 cm 1566869
11443
295
Flea Market
Sárga színű dekoratív üvegtojás, 5×3,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft