Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 126
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1533753
30575
294
3400
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
1986. "40 éves a Malév" Br emlékplakett (77mm) T:2 1539091
30576
294
Numizmatika
1989. "Emlékül" aranyozott, ezüstözött fém ÁPV látogatói emlékérem (42mm) T:1-(PP) 1528913
30577
294
Numizmatika
1989. "Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem" aranyozott fém, piefort emlékérem tokban (65mm) + DN "Országos Testnevelési és Sporthivatal / Magyar Köztársaság" piefort aranyozott Br emlékérem, két férőhelyes fa dísztokban (65mm) T:1-,2(PP) felületi karc, ujjlenyomat 1561349
30578
294
Numizmatika
~1990. "Magyar Szocialista Párt 1989-1999 / Európai Szocialisták Pártja" jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,35g/0,999/42,5mm) T:PP 1267251
30579
294
100
Numizmatika
1991. "Máriakeménd '91' - 1939-45" festett porcelán plakett nemzetiszín szalaggal (214mm) T:2 kis ph., ragasztásnyom 1512312
30580
294
Numizmatika
1992. "Junior Szabad és Kötöttfogású Európa Bajnokság" aranyozott fém emlékérem, fa dísztokban (65mm) T:1(PP) 1478779
30581
294
Numizmatika
1993. "XV. Nemzetközi Gerontológiai Kongresszus - Magyarország, Budapest 1993. július 4-9." aranyozott fém emlékérem "XVth INTERNATIONAL CONGRESS OF GERONTOLOGY - JULY 4-9 1993. BUDAPEST, HUNGARY" (42,5mm) T:2 1529154
30582
294
Numizmatika
1993. "56-os Magyarok Világtalálkozója / A nemzeti erők összefogásával lesz magyar feltámadás - Ébredjetek" fém emlékérem (42,5mm) T:2 1528904
30583
294
Numizmatika
1993. "56-os Magyarok Világtalálkozója / A nemzeti erők összefogásával lesz magyar feltámadás - Ébredjetek" Br emlékérem műanyag tokban (42,5mm) T:1 1512353
30584
294
Numizmatika
1993. "Nagykőrös 625 éves" aranyozott Br emlékérem tokban (42mm) T:2(PP) 1392593
30585
294
500
Numizmatika
1994. "125 éves az FM Műszaki Intézet - Gödöllő 1869-1994" Br plakett (68mm) T:2 1528962
30586
294
Numizmatika
1994. "Balassi Bálint halálának 400. évfordulója / Életünket, amellyel sorsunknak tartozunk, fordítsuk a haza üdvére" Br emlékérem. Szign.: FV T:1 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft