Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 126
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1453460
30527
294
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Pető Hunor (1968- ) 2005- "Szépirodalmi Figyelő-díj" Br plakett, eredeti dísztokban (172g/71mm) T:2 fo. / Hungary 2005- "Szépirodalmi Figyelő-díj" Literature Award, Br plaque in original case. Sign.: Hunor Pető (172g/71mm) C:XF spotted 1528841
30528
294
6500
Numizmatika
Rajki László (1939- ) 1987. "Dr. Kaáli Nagy Géza biológiai tehetségtámogató díj - Táncsics Gimnázium Orosháza" Br plakett (92mm) T:1-,2 kis öntési hiba 1444888
30529
294
4600
Numizmatika
Rétfalvi Sándor (1941-) 1976. "MÉE VII. Vándorgyűlése - Mohács / A mohácsi csata 450. évfordulójára" Ag és Br emlékérem pár (25,04g/0.800/42,5mm) T:1,1- kis ph. 1545110
30530
294
Numizmatika
Rónay Attila (1971-) ~2005. "II. János Pál 1978-2005 / Karol Józef Wojtyia 1920-2005" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1-(PP) 1545597
30531
294
Numizmatika
ifj. Szlávics László (1959-) 1996. "Hunyadi Mátyás emlékérem" aranyozott fém emlékérem eredeti tokban (21mm) T:1- 1564847
30532
294
Numizmatika
ifj. Szlávics László (1959-) 2013. "Forradalom és szabadságharc 1848-1849" ezüstözött Cu emlékérem, tanúsítvánnyal T:PP 1444937
30533
294
4600
Numizmatika
Szolláth György (1927-) / Vadász György 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" Ag és Br emlékérem pár (34,9g/0.640/42,5mm) T:1,1- 1564388
30534
294
Numizmatika
Tóth Sándor (1933-) 1981. "Szeged / Bartók Béla 1881-1945" Br emlékérem (42mm) + 1982. "Kodály Zoltán" Br emlékérem tokban (42,5mm) T:2 1430421
30535
294
Numizmatika
Tóth Sándor (1933-) 1994. "Szabolcs Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal / Csaroda" Br emlékérem (40 mm) + Tóth Sándor (1933-) 1980. "III. Nyíregyházi Sporthetek" ezüstözött fém (42,5 mm) + Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" Br emlékérem (42,5 mm) T:1-,2 patina 1430329
30536
294
Numizmatika
Tóth Sándor (1933-) 1994. "Szabolcs Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal / Nyírbátor" Br emlékérem (40 mm) + Tóth Sándor (1933-) 1994. "Szabolcs Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal / Csaroda" Br emlékérem (40 mm) T:1-,2 apró peremhiba 1499834
30537
294
Numizmatika
Vincze Dénes (1914-1972) DN "A Vállalat Kiváló Brigádja" Br plakett, dísztokban (70mm) (2x) T:1- 1453461
30538
294
Numizmatika
Vígh Tamás (1926-2010) 1992. "József Attila-díj" Br plakett (260g/80mm) T:2 apró ph. / Hungary 1992. "József Attila-díj" Literature Award, Br plaque. Sign.: Tamás Vígh (260g/80mm) C:XF tiny edge error Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft