Könyvek: Vallás

Tételek száma: 42

15713.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Quran. Al-Salamiya, 1927. Díszes műbőr kötésben, díszdobozban, jó állapotban.
15714.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Márianosztrai Egyházi Ima és Énektár. Bp., 1911, Stephaneum Nyomda Rt. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, egy-két helyen ceruzás bejegyzéssel.
15715.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15716.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Szabó Imre: Ismerd meg magad. A Budapest-Fasori templomban 1931. szept. 20-tól nov. 1-ig elhangzott 14 beszéd és szabadelőadás.+ Mi Atyánk. Tiz meditáció. Bp., 1926-1931, Szerzői kiadás-Első Kecskeméti Hírlapkiadó- és Nyomda-Rt, 160+79 p. Átkötött félvászon-kötés, ajándékozási sorokkal.
15717.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Directorium seu ordo officii divini peragendi iuxta ritum breviarii et missalis romani. In usum diocesium Hungariae. Bp., 1951, Magyar Katolikus Püspöki Kar, 92 p. Kiadói papírkötés, latin nyelven.
15718.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15719.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Stadler Frieda: Szeretnéd, ha szeretnének? Bp., 1936, Szent István-Társulat. 168 p. Kiadói papírkötésben.
15720.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15721.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15722.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Gerhard J. Bellinger: Nagy valláskalauz. Budapest, 1990, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, színes és fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Jó állapotban.
15723.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15724.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft